hapiky

Už se těšíte na čepované pivečko?

I když mám doma lahváče, tak čépo je to pravé ořechové.

Nejlepší odpověď
ten který je

Kde se budu muset před vstupem prokázat nějakým vakcinačním pasem nebo testy a bez možnosti si dát cigárko?Ať si ho v takovém případě strčí za klobouk.

Další odpovědi
Arne1

Nevím jak kde jinde, al v Brně se dají najít hospody které načepují do kelímku přes výdejní okénko. Ze zákona je sice podmínka že to na ulici nesmíte pít, ale když bydlíte třebas 100 metrů od hospody tak je to plně legální.

Ametyst

Ale jo, až skončí tuhá zima. Teď je to na grog.

Drap

Ne, netěším

Kepler

Myslíš, že to bude ještě letos? Zatím nevím nic o tom, že by se měly otvírat hospody. Jinak mi to je ale jedno, lahváček mi stačí.

maschin

Těším. Už mě nebaví furt chlemtat lahváče.

elkon

K dobrému pivu nepotřebuji hospodské kecy opilců. Maximálně občas zajít do dobré restaurace na nějakou specialitu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.