zjentek

Už k vám dorazil vítr z bouří v Atlantiku?

Na Prajzskou dorazil právě nyní, ve čtvrtek 11. března 2021 v 10.15 AM.

Odpovědi
Dochy

10:30 Praha západ – klid, vánek.

Pepa25

Nevím, co k vám dorazilo za větry, Mošnov hlásí JZ vítr 7 m/s, to až tak moc není. Čekal bych zesilování větru až odpoledne

Zdroj: https://www.chmi­.cz/aktualni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/sta­nice/profesio­nalni-stanice/prehled-stanic/ostrava-mosnov?l=cz

Emefej

Nedorazil, jižní okraj Ústí n.L . – 5 m/s, 160°.

Ametyst

K nám dorazila sněhová nadílka.

marci1

Hurikán Klaus ani Josef ještě k nám nedorazil a Klaus zase porušil nařízení: jel si klidně do jiného okresu. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.