zjentek

Už k vám dorazil ten slibovaný příšerný vítr?

Na Prajzskou právě dorazil.

Odpovědi
marci1

Ano, dorazil

35m 😮

aliendrone

Pche, mám úplně jinou odpověď

V Práglu fouká, ale nic, co by mi stálo za řeč. 🙂

BTW – všiml jsem si, žes vyrobil speciální anketní odpověď pro KONKRÉTNÍ osobu. A dotyčný se ani neobtěžuje odpovědět – zatím (po takovém úsilé z tvé strany úplný nevděk)! 😉 😁
Ne že by mne to nějak moc trápilo, ale JÁ CHCI také speciální přístup, prostě principiální věc, jistě chápeš. 😉 😁 😁

Roman71

Zatím ještě ne, čekáme

..tady na severu, pod krušnohorským hřebenem, jsme v zákrytu. Sem tam foukne vítr, ale žádná hitparáda to není.

jirka F

Zatím ještě ne, čekáme

Orlické hory zatím nic jen strašně leje.

Dochy

Ano, dorazil

Tady docela fouká už odd včerejšího večera. Netuším co přesně má dorazit, ale tohle je živé dost. Ne že bych se bál že mně to někam poponese nebo tak něco, ale z baráků slyším různé zvuky, které už jsem hodně dlouho neslyšel.

paul1

Zatím ještě ne, čekáme