Avatar uživatele
anonym

Už jste viděli Babovřesky 2?

Jaký dojem na Vás udělal film Babovřesky 2? Líbí se Vám?
Doplňuji:
setapouch: ano je dvojka, a natáčí se už i trojka :)

Nazdar Bazar: Proč si myslíte že je to odpad? mě to přijde zábavné a fajn, ale je pravda, že jsem ještě malá holka (14 ti letá) tak nedokážu posoudit kvalitu filmu, ale zajímá mě Váš názor, proč si myslíte že ten film je odpad? Mě osobně hodně připomíná Slunce seno, o tom filmu si také myslíte že je odpad?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3535 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Neviděla a ani bych vidět nechtěla. Pokud má někdo rád tento „styl“ filmového humoru, ať se na něj podívá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ostatně jako první díl je to sra*ka, ani to nemusím shlédnout. Odpad českého filmu.
Doplňuji:
Proti gustu žádnej dišputát, ale vo proti Babovřeskům je dokonce i slunce seno umělecké dílo !

Upravil/a: Nazdar Bazar

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Viděl – jednička je mizerná.
Ale dvojka – ta je ještě o několik řádů horší, už ani slovo sra*ka k vystižení kvalit toho filmu nestačí…
___
Viděl jsem nějaký rozhovor s Troškou, kde se zmínil, že po natočení každého filmu musí nějakou dobu poslouchat vážnou hudbu, aby si spravil ´chuť.
Doplňuji:
Ad Doplnění: Proč je to sra*ka? – v celém filmu není jediný inteligentní vtípek, jemný a laskavý. Není tam ani humorný a přívětivý pohled na odlišnou kulturu (to, čím, řekněme, září Slunce, seno… 1 – pohled pražáka na tehdejší vesnici). Nic.
Jen buranství.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Neviděla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Je to úžasná komedie,už jsem ji viděla aspoň třikrát,a pokaždé narazím na něco,co jsem minule přeslechla a musím se smát.Líbila se mi i jednička,ale dvojka je o moc lepší. Z reakcí že je to odpad si nic nedělej,každý má jiný vkus,a někteří si hrají na intelektuály.Neznám kolem sebe nikoho komu se to nelíbí,mimo mého muže,kterému se nelíbí žádný český film.Je to oddechový film,a přesně tak to na vesnici chodí.Možná to Ti z města nechápou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ne. Nevidel jsem prvni a vubec jsem netusil, ze existuje dvojka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To alexandra: A co jiného tě jěště rozesměje??
Třeba, že první druhého kopne do kou-citlivého místa??
___
Přesně takhle to na vesnici nechodí ani náhodou…
Jen přemýšlím – jsi ´zelená vdova´ (snad ne!! – fakt doufám, že tyhle holky jsou vzdělanější) a nebo reklamní agenti Babovřesk??

před 3535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek