dust8

Už jste strávili silvestr a Nový rok mimo ČR? Jak to případně dopadlo?

Nejlepší odpověď
Schluker

Jednou, v Londyne. Dopadlo to celkem dobre, popili jsme, uzili si ohnostroj..

Další odpovědi
Ametyst

Mnohokrát. Bylo to fajn, spontánní, radost všude okolo. Bohužel jsem zažila i velkou povodeň na Vánoce, kdy nebylo možné se vrátit domů, protože silnice byla zavřená a tekla tam řeka.

DemonBrawlXD

Ne