quentos

Už jste si někdy vypíchli voko lžičkou nebo brčkem v nápoji?

Já si obvykle zapomínám vyndat lžičku z kafe (nebo jsem na to moc línej), takže kdybych nenosil brejle, určitě by to už někdy bylo dopadlo.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne, oči stále mám 🙂 V podstatě ani nevím, zda se mi to někdy přihodilo. Automaticky zavírám to oko, u kterého se lžička nebo brčko ochomejtá 🙂

Další odpovědi
Drap

Taky si lžičku většinou nevyndávám a oči mám stále dvě. Odpověď tedy zní: ne!

Edison

Jo. Dvakrát. 😁

Mc Merkurion

… naštěstí je stále mám, ale namále měly několikrát … poradim, sic nenosim brejle, ale stačí použít koktejlovou (tu dlouhou) lžičku, pak se jí snadno vyhneš >>> mluvim ze zkušenosti …

hapiky

Nejhorší je si zlomit voko a přitom si ještě vypíchnout nohu.

Hufnágl

Nevím, co to je „voko“! Můžeš mi to polopaticky vysvětlit?

quentos

Edison: a bylo to v obou případech to samý voko? ;{))>

Hufnágl

… vysmol si oko!

quentos

Před pár hodinamas tvrdil, že nevíš, co je „voko“. Ach, ta nedůslednost…