Už jste se někdy platonicky zamilovali do slavné osobnosti? Do které?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Myslím, že do víly Amálky (nebo tak něco) – pokud ti tedy přijde dostatečně slavná. Stejně nechápu, co na tom nudném motýlovi s cylindrem měla, inu klasika – to jsou prostě ženské, no. ;) :D :D

Další odpovědi
quentos

Těch bylo víc. Martina McBride, Ronna Reeves, Bonnie Tyler…

Kepler

Nedá se říci, že bych se přímo zamiloval, ale kdysi se mi velmi líbila https://obraz­ky.seznam.cz/?q=Ra­quel%20Welch%20o­br%C3%A1zky&fu­lltext&mm=2&sou­rceid=fulltex­t&thru=hint#ut­m_content=nco­brazky&utm_ter­m=Raquel%20Wel­ch%20obr%C3%A1zky&­utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz&id=!&do­cId=5378b22fe32ff66a , později i https://obraz­ky.seznam.cz/?q=Jen­nifer%20Lopez&fu­lltext&mm=2&sou­rceid=fulltex­t&thru=hint#ut­m_content=nco­brazky&utm_ter­m=Jennifer%20Lo­pez&utm_medium=hin­t&utm_source=se­arch.seznam.cz&id=!&do­cId=c8e11ca3072e126f a dnes ta lékařka ze seriálu Hvězdná brána nebo Jitka Čvančarová (ale jenom xichtík).

Midas

Nene. Navíc to stejně není láska, ale idealizace – postava, kterou si vytvoříme v hlavě. Ta skutečná osoba stojí jen za takový pdoklad pro tu vysněnou postavu (hlavně na základě vzhledu), možná má společných pár charakterových vlastnotí, ale zbytek je fantazije v hlavě. Pokud se lidi dobře neznají, ale jsou do sebe „zamilovaní,“ tak to není láska, ale buď ta idealizace nebo chtíč/sympatie – anebo obojí.

Kelt

Stačí, když se podívám na nějaký romantický film, nebo pohádku a závidím hlavnímu hrdinovi, že tu ženu může obejmout, políbit, dívat se na ni. Jména si přesně nepamatuji, musel bych to vyhledávat, a není to ani důležité.

Arne1

Joooo – herečka Diana Rigg (a některé jiné)

Drap

Doposud se mi to nepodařilo. Většinou se snažím stanovovat si reálné cíle.

jsemjá

Do několika, ale poslední byla Hayley Orrantia.