ivzez

Už jste se dneska na někoho usmáli?

Děkuju všem za odpovědi.

Ani já nesleduji, který den čeho právě je.
Jen jsem reagovala na zprávu z rádia…

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Prodloužila jsem si život tim, že jsem se usmála na sousedku jen tak, ale i jako poděkování.

.Byla včera na houbách a před chvíli mně přinesla „nadílku“ – misku praváků a misku babek.

Část jsem podusila, druhá část se už suší.

--
Ad zjentek, děkuji.

Teď se už neusmívám, ale „nadávám“ sama sob za svůj omyl.

Dostala jsem praváky a suchohřiby, nikoliv babky. .

Před několika dny jsem poslouchala v ČRo informaci mykologa, že babky jsou opravdu jedovaté, obsahují v rýhách kloboučku tzv. nedohub. Sousedka je tentokrát vůbec nesbírala, byly prý příliš nasáklé předchozím deštěm.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Dny jaksi, k něčemu a k nějaké události určené, nesleduji.
Co se týče úsměvu-ů, myslím si, že nejsem nějaký „bubák“ (ale snad ani cvok) a směji se, pokud to jde, běžně. 🙂
I když, po ránu, než se „rozpohybuji“ a aspoň trochu mne přestane všechno bolet, mi to moc nejde. ☹

Klaproth

Když už máme ten den úsměvu, tak mě napadá, co budu dělat, až bude Mezinárodní den dětí. Na to už jsem starej…

Kepler

Bohužel, ráno jsem se zamračil. Zase jsem se dopustil té chyby a podíval se do zrcadla.

quentos

Ano, dnes ráno na individuální hodině s jednou studentkou. Úsměv byl vzájemný – se studentkami si je vyměňuju často, obzvláště na začátku a konci hodiny. Občas bývá sranda i v rámci hodiny, to pak úsměv přejde i ve smích…

briketka10

Ano, když jsem se podívala z okna a jen trochu prší
a nefouká.
Na celý den po celé republice předpovídali sílu větru
orkánu a zase to těm rosničkám u nás nevyšlo.

zjentek

Ano, na svět. Pokud to viděl, tak jeho úsměv určitě přešel.

Ad Ann: sušené babky jsou jedovaté, určitě víte… zdraví z.

Mc Merkurion

… měl jsem to v plánu, dokud jsem se nepodíval z okna …

Smackdown

Když vidím sousedy tak usmát se?nic těžšího jsem nezažil,to dřepování s činkou za krkem je pohádka oproti tomu.

marci1

Jen ráno otevřu oči, už se směji a pozdravem: „Dobré ráno sluníčko“ a zacvičím si jógový „Pozdrav slunci“. 🙂

ivzez

… když dneska máme ten mezinárodní den úsměvu?

da ny

Tak to já mám den úsměvů 365× do roka ;).

zjentek

Dneska to moc k smíchu není. Svátek má Havel a připomínáme si Mezinárodní den výživy.

briketka10

Svátek má ponovu místo 2.října i moje
sestra Galina.. Strašně ji to štve na Havla!
Byli jsme zvyklí slavit ho na Olívii a Olivera.

ahold

Tak si nenech nic vnutit. Slav jak jsi zvyklá.
Taky bych to neslavila na Havla. ☹