Avatar uživatele
Kepler

Už jste někdy využili čerpání pojistné události?

Nebo si myslíte, že dlouhodobé placení pojistného je dražší, než vyplacená náhrada škody? Máte důvěru k pojišťovnám, nebo si myslíte, že se ze všeho snaží vykroutit?

https://pixaba­y.com/cs/photos/%C5%A1%C­3%ADlen%C3%A9-rozzloben%C3%BD-mad-rozru%C5%A1en%C3%AD-3607408/

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, GM, briketka10, Michala11 před 1886 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano využil. Pojišťovna se snaží platit co nejméně podle smlouvy, což je logické. Živí spoustu lidí a mají i dost velké režie. Každý si musí zvážit sám. Pojištění kupujeme, když ho nepotřebujeme. Jakmile se něco stane, tak jsme rádi, že jsme si ho platili.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Plnění od pojišťoven jsem doposud obdržel ve třech případech. Jednalo se o škodu na nemovitosti, opravu myčky po záruce a úhradu škody na cizím vozidle. Vše vždy proběhlo až překvapivě hladce a promptně. Možná je to i tím, že jsem neměl přehnaná očekávání.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Jednou popadané tašky ze střechy při bouřce a dvakrát po krupobití škoda na autě. 2 různá auta 🙂
Vše bez problémů.
Ale, obecně, si myslím, že celkově se na pojistkách zaplatí víc, než je konečná vyplacená suma. Samozřejmě, až na výjimky. Mamka měa úrazovou pojistku cca 3 měsíce a zranila si kotník. To se jí vyplatilo. a jistě je i víc případů s vyšším plněním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano, několikrát využil. Že do pojistek obecně víc vrazíš je fakt. Jde o pojistku, nikoli výhru (i když do sázek vlastně taky v průměry z principu víc vrazíš). Pojistka je od toho, aby tě pojistná událost nesložila. Není k tomu, abys na pojistné události vydělal. On málokomu vyhoří barák. Pokud ale vyhoří, může ho to ekonomicky i lidsky naprosto zničit. Pokud má pojistku, je šance že za peníze z pojistky sežene podobné bydlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ano. Havarijní pojištění auta a kvalitní asistence se mi v loňském roce bohatě vyplatilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Ano úrazové, i přesto že nemuseli, dali mi 50% z plnění, ale zároveň mi vypověděli smlouvu a ukončili spolupráci. Pojišťováci se mi radši vyhnou, Všeobecná lituje a nikdo jiný mě nechce:) Ovšem dnes už to vidím, jen jako obchod se strachem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Za vytopení bytu v Praze asi 500Kč /náklady na malbu/

Na úrazovém pojištění /dvojnásobek/ ve formě spoření na 10let..v letech 1989–1999
Za všechny úrazy a pády vyplaceno asi 35 tisíc..

Dnes neplatím žádnou pojistku.. už se mi to nevyplatí 😁
Poranit si nemám co. Všude jem zraněná byla.
Zbývá jedině penál a do něj lámou kosti :))

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ano, úraz, auto, domácnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek