Rico

Už jste někdy letěli letadlem? Jak to na vás působilo?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ještě že tam mají ty pytlíky :D

Další odpovědi
salsa verde

zapůsobilo to hlavně na moji peněženku ale jinak to bylo fajn, moc se mi to líbilo.

mikiva

No nic moc,bylo to dvakrát.V autobuse i vlaku bez problému usnu,ale v letadle ani za nic.Prostě jsem se bála zavřít oči.Pytlík jsem ale na štěstí nepotřebovala.

vecernice

Jo už víckrát.Nemám s tím problém.Když jsem letěla po prvé,tak jsem prvně prozkoumala pytlíky a do dneška mi nejde do hlavy,že jsou jen s papíru.Jasně asi nějakej speciální,ale i tak.Zatím jsem ho nepoužila,ale jednou ukradla na památku.Někdy se ten žaludek trochu pohne,ale ne nijak moc.Snad jsem to tedˇnezakřikla­.V letadle si klidně i zdřímnu.

iceT

Letela jsem jednou a bylo to super,hlavne kdyz se letadlo zhouplo.Zato partner se malem p…

lucille

jj jednou sem letěla letadlem a bylo to uuuplne skvělíí…ten výýhled..:)..proste kráása..:)..bez zadných problémů :)