bolak

Už jste někdy bourali autem?

Případně zažili bouračku? Pokud ano, byla to vaše vina nebo toho druhýho? A stalo se vám něco? (i za psychickou újmu jsou body)

Nejlepší odpověď
briketka10

jako cyklista / motocyklista

nemám řidičák a jako chodec jsem viděla spoustu ošklivých bouraček..
jednu zvlášť, když se válela na silnici přilba, motorka a jezdec byl už přikrytej a všude bylo plno krve :(
a jednou jsem jela na kole to měli jste vidět to salto, nejela jsem na svém, ale na cizím !!
na svém brzdím zadní brzdou a to cizí bylo s přehazovačkou to byla šupa !!

Další odpovědi
venkovan

jako něco diametrálně odlišnýho

Bouracím kladivem zeď. A šlo mi to.
Mimochodem – že by tu byli tak šikovní řidiči, že nikdo neboural?
Takže ano – mnoho lehkých nehod se povedlo. V terénu to často ani jinak nejde – tam si často vozidlo dělá co chce na úkor snahy a vůle řidiče.

hanny 2

zatím stále bez nehody

Už 36 let – řidičák mám od 18-ti.

quentos

zatím stále bez nehody

Coby neřidič bych musel bourat jako spolujezdec, takže co se týče viny, „bych v tom nejel“ :{)> ale je fakt, že spolujezdci to většinou vods*raj nejvíc

honza19hk

jako řidič

Doplňuji:
ano 3× ale 2× to nebyla moje chyba.Jednou jsem jel 90km/h přes kruhák a položil jsem Tatru 813 8×8 na bok.
další 2 nehody: jednou mi nedala ženská přednost,bohužel to nedopadlo pro ni moc dobře(asi nemusim říkat co se stane když se srazí oktávka se soupravou složenou z Tatry 813 8×8 ,podvalu a vyproš´tovacího tanku-dohromady 80tun)
a 2 nehoda : na krajnici stálo auto a když jsem ho předjížděl(úzká silnice jen tak tak jsem se vešel)),řidič otevřel dvěře,že vyleze.Dveře jsem mu bohužel urazil ale jinak bez zranění.No pro příště aspoň ví k čemu jsou zpětný zrcátka.
jinak takový ty lesácký a zemědělský nehody nepočítám.

Doomik

jako spolujezdec

50centes

jako spolujezdec

Doplňuji:
Zlomená ruka a 3 žebra

manon

jako řidič

Doplňuji:
Sestřelena… nevinná…přežila ve zdraví…šok…

MarťaŠev

jako chodec

Doplňuji:
Auto srazilo druhé a to vletělo do chodce, co šel na zelenou. Odletěl asi 10 metrů. Ale přežil to. Bylo to ale hrůzostrašné, když jsem to viděla.

pizlicka

jako cyklista / motocyklista

jel prede mnou nejaky pan karel trnka na babete,a bez znamení odbocoval do leva na polni cestu.jelikoz to bylo z kopce,plnou parou jsem do nej narazila,preletela pres motorku,rovnou na hlavu.vyvazla jsem jen se slabim otresem mozku.mimocho­dem,stalo se to na trnkove ulici:-)

anonym

jako něco diametrálně odlišnýho

Bylo do mne nabouráno při řetězové havárce.