Avatar uživatele
bolak

Už jste někdy bourali autem?

Případně zažili bouračku? Pokud ano, byla to vaše vina nebo toho druhýho? A stalo se vám něco? (i za psychickou újmu jsou body)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, manon, hanny 2, barnajka, 50centes, briketka10 před 4274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jako cyklista / motocyklista

nemám řidičák a jako chodec jsem viděla spoustu ošklivých bouraček..
jednu zvlášť, když se válela na silnici přilba, motorka a jezdec byl už přikrytej a všude bylo plno krve :(
a jednou jsem jela na kole to měli jste vidět to salto, nejela jsem na svém, ale na cizím !!
na svém brzdím zadní brzdou a to cizí bylo s přehazovačkou to byla šupa !!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

jako něco diametrálně odlišnýho

Bouracím kladivem zeď. A šlo mi to.
Mimochodem – že by tu byli tak šikovní řidiči, že nikdo neboural?
Takže ano – mnoho lehkých nehod se povedlo. V terénu to často ani jinak nejde – tam si často vozidlo dělá co chce na úkor snahy a vůle řidiče.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

zatím stále bez nehody

Už 36 let – řidičák mám od 18-ti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zatím stále bez nehody

Coby neřidič bych musel bourat jako spolujezdec, takže co se týče viny, „bych v tom nejel“ :{)> ale je fakt, že spolujezdci to většinou vods*raj nejvíc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jako řidič

Doplňuji:
ano 3× ale 2× to nebyla moje chyba.Jednou jsem jel 90km/h přes kruhák a položil jsem Tatru 813 8×8 na bok.
další 2 nehody: jednou mi nedala ženská přednost,bohužel to nedopadlo pro ni moc dobře(asi nemusim říkat co se stane když se srazí oktávka se soupravou složenou z Tatry 813 8×8 ,podvalu a vyproš´tovacího tanku-dohromady 80tun)
a 2 nehoda : na krajnici stálo auto a když jsem ho předjížděl(úzká silnice jen tak tak jsem se vešel)),řidič otevřel dvěře,že vyleze.Dveře jsem mu bohužel urazil ale jinak bez zranění.No pro příště aspoň ví k čemu jsou zpětný zrcátka.
jinak takový ty lesácký a zemědělský nehody nepočítám.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Doomik

jako spolujezdec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
50centes

jako spolujezdec

Doplňuji:
Zlomená ruka a 3 žebra

Upravil/a: 50centes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

jako řidič

Doplňuji:
Sestřelena… nevinná…přežila ve zdraví…šok…

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarťaŠev

jako chodec

Doplňuji:
Auto srazilo druhé a to vletělo do chodce, co šel na zelenou. Odletěl asi 10 metrů. Ale přežil to. Bylo to ale hrůzostrašné, když jsem to viděla.

Upravil/a: MarťaŠev

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

jako cyklista / motocyklista

jel prede mnou nejaky pan karel trnka na babete,a bez znamení odbocoval do leva na polni cestu.jelikoz to bylo z kopce,plnou parou jsem do nej narazila,preletela pres motorku,rovnou na hlavu.vyvazla jsem jen se slabim otresem mozku.mimocho­dem,stalo se to na trnkove ulici:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jako něco diametrálně odlišnýho

Bylo do mne nabouráno při řetězové havárce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek