lukas.zmizik

už se vám někdy zdál sen ve snu a jde to vůbec? mě dneska málem ano…

že by se vám zdálo o tom, že jdete spát, usnuli jste a v tom snu by se vám zdál další sen…podle mne to lze

Nejlepší odpověď
bolak

Jo, kdysi dávno, ale podrobnosti už si nepamatuju. Já mám většinou dost úchylný sny, ale ten minulej čtvrtek mě opravdu dostal. Normálně se mi zdálo, že sem položil otázku, a někdo mi ji smazal. Ale teď nemyslím zdálo jako obrazně, ale opravdu zdálo, ve spánku, v noci, ve snu :)) A probudil jsem se úplně propocenej…

Jinak jsou to obyčejně takový ty normální sny, ježdění výtahem, létání (bolak je rogalo), padání ze skříně, vaření čaje z krys, atd…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/o-cem-se-vam-zda
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dneska-se-mi-zdalo
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-sny-a-jakej-byl-vas-nejhezci-nebo-nejzajimavejsi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/porad-dokola-se-mi-zda-ze-mi-umrel-bracha-co-myslite-ze-to-znamena

Jo, a když se bylo dítě, tak se mi jednu dobu zdávalo, že celá naše rodina byli upíři a snažili se mě pokousat a nebo že nám vlez do bytu obrovskej had, kterej byl protaženej přes všechny místnosti.

Další odpovědi
odpomass

Ve snu jde vše, co máš v mozku, tak proč ne tohle? ;) …

jiriii

To je velmi zajímavé, mě se zdají sny každou noc, ale toto se mi ještě nepřihodilo, ale párkrát jsem si ve snu uvědomil že je to sen, bohužel to bylo vždy tak asi 10min před probuzením a bylo to skvělí!! byl jsem pán ve vlastním snu.

Klára K.

určitě to jde. Mě se zdají všelijaký sny, určitě i tohle. Akorát si je občas nepamatuju… Dneska jsem měla zrovna velmi strašidelný sen, okradli mě…

anonym

To zrovna ne, ale mívám sny, kdy řídím auto, chci zabrzdit, ale ať šlapu do pedálů, auto stále jede dál, sráží lidi na přechodu, bourá další auta a dokonce se mi zdálo, že jsem tak intenzívně brzdil, že jsem vytrhl volant z tyče a matka mi rozbila kedlubnu.

Beer4Real

já většinou ve snu jedu vlakem a ten vždy spadne z mostu a zabije mě :)
ve snu jde všechno, taky to tvůrci filmu „Počátek“ pěkně znázornili.

anonym

mně se třeba zdají sny, ve kterých vím, že je to jen sen a dělám v nich věci, které bych ve skutečnosti neudělala – např. jsem nechala ve snu nějakého psa, aby mi ohrazával nohu atd. :DDD

Katusa

Ano, zrovna dneska, probudila jsem se absolutně dezorietovaná a chvíli nechápala, jaktože jsem se teprve probudila, když už mám být vzhůru, ale nakonec jsem se po chvíli otočila na druhý bok a spala dál

Sediknir

mně se občas zdávají sny ve snu a je to zajímavé, určitě se to dá.. :)