Saurus

Ford Mondeo – vlezou se dozadu tři autosedačky?

Už delší dobu se rozhodujeme jaké auto koupit pro pětičlennou rodinu (čekáme třetí dítě), aby se dozadu vešly 3 autosedačky. Jelikož náš rozpočet není příliš vysoký, nakonec to vypadá že koupíme ford mondeo combi (r.v.2000), předpokládám že do kufru narveme dvojkočárek i psa (malého) a dozadu bychom potřebovali umístit 3 dětské autosedačky. Z nich jedno „vajíčko“. Nemá někdo zkušenosti, je to realizovatelné? Autosedačky už máme všechny dávno nakoupené, takže potřebujeme mít jistotu že tam narveme i ty naše robustnější… Nebo jaké jiné auto by pro nás bylo vhodnější? S naším rozpočtem do 60ti tisíc? Děkuji!!!!
Doplňuji:
To mondeo by bylo jen za 26tis., to je opravdu cena kolem které se tato auta roku výroby 2000 pohybují. Ale stejně ještě přemýšlíme o MPV, máme jedno vyhlídnuté – opel zafira (7-mi místná), pohon lpg, vyjde nás o dost dráž ale zjistili jsme že se nám vyplatí víc než to mondeo tak ještě nějaké penízky schrastíme a asi do toho půjdem. Jsme pořád dost nerozhodní, ale času zatím dost, tak díky všem za rady a snad nakonec vybereme dobře… Říkám si, že i kdybysme do toho mondea tři sedačky narvali, asi by to nebylo na moje nervy a to nastupování by byl asi taky masakr. Takže radši víc prostoru, než všechno takhle natěsno :)

Nejlepší odpověď
Deli

Pravděpodobně je tam nacpete, nacpala jsem 3 sedačky do Felicie.
Zkuste autosedačky vzít do autobazaru a vyzkoušejte to, prodejce to pochopí.

Další odpovědi
kropitko

Ano vejdou se, tu menší bych dala mezi ty větší. No ale přeci jenom bych asi koupila nějaké auto, kde je více míst.Když ne přímo dodávku, tak aspoň nějaké MPV.

to Hlada, já tedy nevím, jak jste přišel na to, že mondeo r.v. 2000 musí být bourané, kradené,atd,,,za 60000,– je to sakra předražené. Tam by se cena měla pohybovat, tak max. do 30000,–

Doplňuji:
Tak to jo, jak píši, to MPV je lepší varianta, děti porostou, další věc, že aspoň můžete svést v autě někoho dalšího, rodiče, kamarádku, kamarády apod,,,tak držím palečky,ať koupíte dobře.

Hlada

Tři sedačky se vám do Mondea vejdou. Dovolím si vás ale od takové koupě odradit. Mondeo za 60 tisíc bude nejspíš bourané, kradené nebo s vážnými vadami. Náhradní díly na Mondeo jsou velmi drahé. Mluvím z vlastní zkušenosti, mám už druhé, před každým nákupem jsem jich viděl dost, pod nějakých 120 – 140 tis. nemá smysl toto auto kupovat. Protože vám nejde o délku ložné plochy, doporučil bych spíš Octavii nebo Passata.
Aby bylo možné posoudit výhodnost koupě, je potřeba znát stav a historii. Mondea byla u nás především jako podniková auta, jsou značně opotřebená a nízká cena zpravidla znamaná vysoké výdaje za opravy.