Petr__

Už jste našli Ježíše?

Já jsem třeba nevěděl, že ho mám hledat.

Odpovědi
Drap

Nenašel a nehledám.

Roman71

Na zemi ho nenajdeš, tady už byl. Nyní je v nebi, což je duchovní říše. Jinak je spousta zajímavých informací o Ježíšovi v Bibli. Doporučuji přečíst evangelia.

klumprt

Co je, von jim zase odněkud utek?

bolak

Až ho najdeš, hlavně ho netrhej celýho, uřízni ho nožíkem těstě nad zemí a podhoubí nech v zemi. Jo, a rozhlídni se pořádně kolem, poblíž můžou bejt další, malí.

anonym

A už to víš, proč bys ho měl hledat?
Doufám, že to není hulením, ale ujistím tě, že ho nikdy nenajdeš.

anonym

Najdeš ho možná tak v bibli, protože je to jen pohádková bytost.

Mc Merkurion

…proč bych ho měl hledat, co takto nějaké souvislosti?

led

Ježiša, napriek tvrdeniu Biblie, netreba brať ako konkrétneho človeka, Božieho syna Ježíša Krista, čo tvrdia zástanci kresťanskej náuky, ale ako symbol rovnosti medzi ľuďmi bez ohľadu na národnosť, farby pleti, spoločenského postavenia, čo bola vlastne prvotná myšlenka pôvodných zakladateľov kresťanstva.
Ak pozriete na ideu prvých komunardov (parížska komúna) a zakladateľov kresťanstva rozdiel nájdete snáď len v spôsobe výkladu cesty.

bububabu

To se ptáš těch pravých tady, copak nevíš že Česko je z 90% pohanské?Tady ho nikdo nenajde protože oni chtějí žít ve své tmě.

LordNation_1

Hledat ho nemusíte, přijde sám..