Honzucha

Stal se vám, nebo zažili jste někdy nějaký zázrak?

Doplňuji:
Zázrak je v náboženstvích označení mimořádného jevu či události, která není vysvětlitelný známými přírodními zákony a považuje se za projev zásahu nadpřirozených sil (např. Boha, bohů, svatých či proroků).

Mě se občas stanou. Ten, na který si nejvíc pamatuju se mi stal asi před rokem. Jednou ku večeru kolem půl sedmé jsem se jel projet do města. Dostal jsem trochu hlad, tak jsem zaparkoval auto venku na parkovišti před obchoďák a šel jsem si koupit hamburger do nedalekého občerstvení. Zdržel jsem se tam dobrou půl hodinu a když jsem se vrtátil k autu a chtěl jsem odjet tak jsem s hrůzou zjistil že na výjezdu je zamčená závora. Nikdy jsem si nevšiml že parkoviště je otevřeno jen do 19.00 a potom se otevírá až ráno v šest. Začal jsem zmatkovat protože jsem nevěděl jak se od tamtud mám dostat a nikdo mi nevěděl pomoct. Všude bylo mrtvo a všechno pozavírané. Nechtělo se mi domů autobusem tak sem si řekl že tam v tom autě přespím. Asi hodinu jsem se tam proklínal a pak jsem uviděl tři ženy jak stojí u auta a něco řeší. Taky nemohly vyjet s autem. Šel jsem jim říct že je to marné. Najednou ta jedna řekla, co kdyby jsme projeli mezi těmi tyčemi které trčí ze země v tom chodníku. Říkal jsem si, že tam se auto nemůže vlézt, ale ony to šly stejně udělat. Jedna řídila a ostatní dvě se dívaly z obou stran jestli se auto neškrábe o ty tyče. Pomaličku tím projelo auto tak tak. Samozřejmě, že to samé jsme udělali s mým autem. Byly takové zvláštní jako by věděli co mají dělat a skoro moc mezi sebou nemluvily. Nemohl jsem uvěřit že jsem se dostal z toho pitomého parkoviště. Ať už to byl kdo chtěl, pro mě to byli seslaní andělé aby mi pomohli.

Nejlepší odpověď
anonym

jo narodili se mi krásní kluci,jinak na zázraky nevěřím,proto se mi asi ani nedějí

Další odpovědi
panenka

Já když mám nějaký problém tak vždycky to u mě nakonec vše dobře dopadne to já považuji za zázrak a musím zde souhlasit s uživatelkou Burák že za svůj zázrak považuji i to ,že se mi narodily krásné zdravé děti

BEAES

Mně se zázraky dějí, věřím na ně. Někdy zpětně nechápu, jak se mi to mohlo stát,splnit, ale stalo se.

elektrikář

Jsou veklké a malé, když vykvete strom a na podzim máme jablka. Když z miminka které je malinké jak šiška chleba vyroste dospělá hezká ženská.Mně se stalo že jsem zapomněl fotoaparát na lavičce v parku a za rok jsem půjčoval jednomu známému zvědšovák že stejně nemám s čím fotit, A dal mi jej zpátky.Vrácená peněženka se všemi úsporami mněl jsem tam 3O 000.- Klíče co jsem stratil ve mněstě a asi po třech hodinách když jsem byl schánět zámečníka tak jsem je našel,položené na parapetu u jednoho domu, Takže jsou velké i malé ale jsou.

quentos

nepočítaně. Zejména několik osudových setkání. Kdybych nešel v tu danou hodinu a minutu Masarykovou třídou v Brně a nějaký hlas shůry mi nutkavě nešeptal, že ta drobná dívenka přede mnou potřebuje mou pomoc … nepoznal bych svou dodnes nejlepší kamarádku. Jen jeden příklad z mnoha. Každé setkání je zázrak, každé narození dítěte a každá nově zrozená láska, KTEROU TOLIK, ZEJMÉNA MLADÝCH, LIDÍ, BERE JAKO SAMOZŘEJMOST. Nejvíc si to uvědomíte, když ji nemáte.

aramah

Definujte zázrak.

led

zázrak je to že napriek ničeniu životného prostredia sme ešte stále tu

Miroslavst

Ano stal se mi zázrak. :D
Jel jsem na pionýru bez vesty a nikdo mě nepřejel :D

Rico

na zázraky nevěřím… :(

martina1

Budu se opakovat a stejné odpovědi tu už padly.Narodily se mě dvě krásné a zdravé děti,ikdyž mi moc šancí lékaři nedávali.Větší zázrak od života nepotřebuji.

Michal

Jestli to byl zázrak nevím,ale mo se to zázraku podobalo.

dagry

Zázrak by byl, nevidět těhotnou cikánku. Ale to se hned tak nevidí. Proto říkám, zázraky se nedějí.

ladyhawke

Zázraků zažívám několik, jen žasnutí nad nimi by zabralo půlku života..