zjentek

Uvítali byste koncesionářský poplatek ČT vázaný na občana/jméno/osobu, podobně jako je tomu u poplatku za odpady?

Současně zaběhnutý systém konces. poplatků je IMHO velice nespravedlivý vůči státní vzdělávací TV která chce vysílat pravdu spravedlivě nám všem a protože některé rodiny mají klidně i 20 jednotek a více vzniká situace kdy tito se pak ke vzdělávací pravdě dostávají mnohem laciněji než zase jiní a to je beze sporu kontroverzní. Děkuju.

Odpovědi
Tonda Káňa

Já bych všechny tyhle blbosti zrušil, ať si to platí každý dobrovolně, kdo chce. Stejně si platíme za lži.