Rule

„Utopia“ a kde ji najít?

Zdravím přátelé, není tomu tak dlouho co jsem se začal zajímat o téma „Utopie“ a při svém internetovém bádání jsem zjistil, že tento název poprvé použil Thomas More pro své dílo „Utopia“ z roku 1516 které pojednává o perfektní společnosti žijící na stejnojmeném ostrově a já bych měl vážný zájem si toto dílo přečíst. Bohužel jsem na internetu nedokázal najít žádný obchod který by prodával právě tuto knihu a zde se obracím na vás zda někdo neví kde by se tato kniha dala koupit. Popřípadě zda ji nemá někdo z vás. Vím, že obsah této knihy lze najít na internetu a je tak volně k přečtení avšak dal bych přednost klasické knize, která by tak doplnila moji knižní sbírku. (Při nejhorší variantě ještě mohu zkusit projít nějaké antikvariáty.)
Popřípadě pak můžete dávat návrhy na četbu podobného zaměření, nebo četbu zaměřenou na opačné téma „Dystopie“ (nejhorší možnou společnost)
Děkuji za případnou pomoc.

Nejlepší odpověď
Ronnie3697

Za sebe můžu doporučit portál databazeknih.cz, už jsem tam párkrát nakupoval. Ty knihy prodávají lidé, kteří je mají doma a už je číst nechtějí. Nejsou nové, ale já jsem na nich nepoznal rozdíl, neboť byly jednou čtené.
Utopii tam prodávají 3 lidé, můžete jim napsat zprávu a zeptat se na podrobnosti o stavu knihy.

http://www.da­tabazeknih.cz/kni­ha-v-bazaru/utopie-111118

Zdroj: http://www.da­tabazeknih.cz/kni­ha-v-bazaru/utopie-111118

Další odpovědi
ivzez

Číst se dají i knihy půjčené
a knihovny jsou snad všude…

Zbynas

http://www.mar­tinus.cz/?uItem=94145