jirka F

Usnuli jste někdy ve vlaku a třeba i přejeli stanici kde jste měli vystoupit?

Stalo se vám to někdy? Jak jste řešily?

Zdroj obrázku: pixabay

Nejlepší odpověď
Mravenec

Řešily, jakože se ptáš jen žen? 🙂

Já určitě ne! Všude na veřejnosti, MHD, na ulici,… jsem ve střehu a sleduji okolí. Zejména kvůli ochraně před kapsáři, nebo jinými nástrahami dnešní moderní doby a pražských ulic. Mám rád přehled o tom, co se okolo děje.

Další odpovědi
zjentek

Jé já usnul někde u Týna n. V. cestou do Valmezu a probudil se v Čadci!!!

Malvína

Nikdy se mi to nestalo, že bych přejela zastávku kvůli zaspání. Mám problém v dopravním prostředku usnout. Vlak, autobus, auto… Mnohdy jsem strašně unavená, ale prostě neusnu. Nejde mi to. Částečně z toho důvodu, jak uvádí Mravenec – musím být neustále ve střehu. A pak proto, že to prostě nejde. 🙂 Výjimka byly zájezdy autobusem do Paříže, Chorvatska nebo například Švýcarska. Tam se jelo dlouho a usla jsem vyčerpáním z toho, jak jsem byla pořád ve střehu 😁 Pokud to jsou nějaké jednodenní vyjížďky, neusnu nikdy.

Rocker

Jen jednou,1.ledna 1992.Jel jsem z vydařené oslavy Silvestra z Dobrušky do Hronova.Dodnes si nepamatuju,jak jsem v Opočně přestoupil,ale vzbudil mě průvodčí až v Meziměstí.

Drap

Před mnoha léty, kdy jsem hodně jezdil vlakem, snad se i méně kradlo, tak jsem zaspal ve vlaku ne jednou. Nevím kolikrát , ale snad dvacetkrát na různých tratích. Nedělá mi problém usnout kdekoli, kdykoli a v jakékoli poloze.

paul1

Stalo se, jel jsem vlakem z oslav narozenin a přejel jsem 3 zastávky. Naštěstí jsem po vystoupení z vlaku chytil za pár minut vlak zpět, takže ztráta času nebyla velká.

iceT

Ano, několikrát. V mhd je to snadné, to se vrátím nebo počkám na zpětný spoj.
Ve vlaku je to horší, to jsem buď počkala na opačný spoj, pokud jel a když ne nebo jel za dlouho, tak jsem se vydala na silnici a doufala ve stopa. A to bylo před dvaceti lety. Dnes bych spíš počkala na zpáteční vlak, i když by jel za dlouho.

Dochy

Ale jo. Párkrát. V současnosti když přejedu zastávku doma, tak buď počkám na spoj v opačném směru, nebo se projdu (podle směru 20–40 minut).
Jednou jsem zaspal na konečné cestou do práce… A když jsem pochopil, že ten vlak opravdu nechtěj poslat na linku zpátky, ani odstavit v nejbližším depu, tak jsem si zazvonil na strojvedoucího. Naštěstí mně neodvezl daleko.