Avatar uživatele
Adula.57

Upřednostňujete látkové papírové kapesníky?

Jaké používáte radši a proč? Mně osobně látkové přijdou nehigienické..
Doplňuji:
Agneta – omlouvám se za hrubky, ale psala jsem to na telefonu a tam to špatně vidím. A jinak každý někdy udělá gramatickou chybu a nezáleží na věku a je jedno jak veliká ta chyba je. (Jinak to číslo nemá žádný takový smysl, prostě oblíbené číslo.)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, johana 56, briketka10, anonym, anonym před 3352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Papírové a po smrknutí hned vyhazuju, nesnáším to skladovaní po kasách.
Doplňuji:
to snad není možné, někdo mi určitě šlohnul „P“:-(((

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Papírové, ale u sebe stále nosím i látkový. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

„látkové papírové“ kapesníky neznám – znám buď jen látkové, nebo jen papírové – a slovo nehigienický taky neznám.
Podle toho k čemu. Papírové nosím pro případ, že by někde chyběl toaletní papír. Ke smrkání jsou ideální látkové, protože papírové pořádné vysmrkání nevydrží – je to s nimi tudíž skoro totéž jako smrkat rovnou do ruky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Prosímtě Adůlo, že se nestydíš – udělat takovou hrubku ve slově hygiena. A pak jsi zapoměla v otázce jedno slůvko, někdo ti ho ukradl?
Je ti 57, nebo jseš ročník 57(1957)? Tobě může být tak 12. Ale jinak otázka je to zajímavá, jen tak dál…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

no jasně, že papírový !! mokrý sople a nudle PFŮJ už se mi
zvedá žaludek, jen si ten kapesník představím pamatuju je,
jako malá, ale kupuju jen papírový samo, že je to hygienický
a říkaj to i doktoři do pračky bych je s prádlem nikdy nedala !!
právaly se zvlášť a vyvářely !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terry3003

já rači papírový al pokud máš rýmu a máš odřený nos tak v tu chvíli je lepší látkový

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Raději ty kasické,funím do hadru,pak vyperu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Sorry,ale psaní na telefonu z chyb neomlouvá,to se tu lze dočíst docela často.

Používám papírové kapesníky nebo kuchyňské utěrky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Používám zásadně látkové. Všude se povalující papírové připadají mě nehygienické. Stáčí se jen rozhlédnout po ulicích. Nehledě k tomu, že papírové jsou krajně neekologické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na silnou rýmu je lepší používat papírové,které hážu do koše a nestkám je slepené do kapes jak úchyl,který je zvyklý ze staré školy koupat se 1.týdně vždy v sobotu ve stejné vodě po všech členech rodiny
Doplňuji:
.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Upřednostňuji látkové kapesníky (papírové NIKDY), protože je to ekologické.Do látkového se vysmrkám několikrát a pak ho pračka vypere (neříkejte že to bere vodu, elektriku, vždyť kapesník přidám k bílému prádlu a v pračce to ani není znát).A mohu ten kapesník mít třeba deset let.
A spočítejte si kolik papírových kapesníků budu potřebovat na deset let.
Na papírové kapesníky je třeba pokácet stromy, to je jeden aspekt a druhý je ten, že po použití je z nich odpad, který se zahazuje do odpadkových košů,ty musí někdo odvézt, dále zpracovat atd.
Čili látkové jsou EKOLOGIČTĚJŠÍ.
A že jsou nehygienické?CELÁ STALETÍ se používaly látkové a nikomu to nehygienické nepřišlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jan Kunčar

Látkové – dají se vyprat v pračce na 90 st.C

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Ekologie je pěkná. Třídím odpad, šetřím vodou, nekupuju vodu v lahvích, ale smrkat do hadru v roce 2015 je jak z předminulého století. Toaletní papír je taky „novinka“ a do relativně nedávné minulosti si lidé utírali zadky hadrem. To samé vložky a pleny. Fakt hadrový kapesník (vložku, toaletní hadr) ne. Odřený nos mám stejně z hadru jako z papíru, teda když mám rýmu, mažu si nos. Jinak použitý kapesník hážu do koše a nikde se mi nepovaluje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Zzzlatokopka – to je škodááá…
Já už si představil, jak ty použité kapeníčky skladuješ v trezoru – nebo hned několika trezorech.
;-DD

před 3352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

quentos >>> „je to s nimi tudíž skoro totéž jako smrkat rovnou do ruky“ to né…to je jen u neznačkových ► zkus originál >Tempo<, a nebo podobné, čtyřvrstvé:D

před 3352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

dík, já beztak radši látkové, ty jsou jistota – co je na nich nehygienickýho, dyť je přece nikomu nepůjčuju ;{)> navíc mi papírové tak trochu přijdou jako marketingovej tah, člověk by furt musel kupovat nový a lezlo by to do peněz ;{)>

před 3352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek