Vlčice777

Upíří deníky 3.série.Dá se někde stáhnout v češtině?

Chci se zeptat,zda se dá někde stáhnout seriál Upíří deníky – 3.série s českým dabingem,popřípadně kde.Děkuji za odpověd.
Doplňuji:
Našla jsem toto,ale nevím jak narvu titulky k filmu když už si to budu vypalovat na dvd.http://www­.serialzone.cz/se­rial/upiri-deniky/titulky/3-rada/

Nejlepší odpověď
badisko

ulozto .cz…3 serie s titulky v serialu …a neco je na czshere.com…moc jsem to neprobiral …me se tyto serialy vibec nezamlouvaji…

Další odpovědi
iceT

Když budeš vypalovat na dvd,musíš mít oba soubory pojmenované stejně,a při vypalování je oba musíš vybrat,pak budou i na vypáleném dvd.
Jinak já jsem si Deníky stáhla i s titulky,ale už nevím odkud,nejspíš to bylo na Hellspy.Akorát je potřeba si dobít kredit za prémiovou sms.

harina

Titulky k filmu se dají vložit přes program avirecomp