dust8

Umíte být někdy agresivní a třeba i drzí, že díky tomu pak dosáhnete nekompromisně svého cíle?

Nejlepší odpověď
led

Ak to situácia vyžaduje, tak ano.
Možno dám krajný prípad, ale predstavte si situáciu, keď hrozí nebezpečie ohrozenia zdravia pri požiari. Čumilovia zavadzajú, natlačení bránia úniku ľudí z ohrozeného priestoru. Tak čo urobíte, budete jemne prosiť? Nie, prikážete vytvoriť koridor, hoci aj silou odtlačíte ľudí, niekedy treba aj navrieskať, ba v prípade paniky aj facka pomôže. Jednoducho nevyberáte si, ohrozených treba v prvom rade dostať z nebezpečia. Ak tomu hovoríte agresivita, drzosť, nech sa páči ale zdravie a život je prednejšie.

Další odpovědi
aliendrone

KAŽDÝ zde ví, že jsem mírný, vyloženě asertivní, zkrátka slušňák, kam se hrabe Mirek Dušín i s Kájou Maříkem dohromady! :)

Dosahování svých cílů za každou cenu pomocí lží, podvodů, podlosti či násilí je pro mne zkrátka… BEZ dalšího komentáře. ;) :D :D