Avatar uživatele
Jahoda

Umělé a gelové nehty…

Otázka spíše pro dámy, ale samozřejmě může odpovědět kdokoli. 🙂. Jde o umělé a gelové nehty. Doposud jsem měla nehty umělé, ale chtěla bych vyzkoušet i nehty gelové. V čem jsou gelové lepší než umělé a v čem zase horší? Kdo je má, je s nimi spokojen? Ráda bych gelové vyzkoušela, ale nejdříve bych chtěla znát na ně názory. Možná potom zůstanu u těch umělých a budu ráda. Za jakýkoli názor a každou odpověď moc děkuji a přeji hezký večer. ;o)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

nad oběma druhy osobně obracím oči v sloup. Vypadá to – pardon – jako „umělá špína“. Nejlepší a nejhezčí na pohled je, když se nehty ničím neprzní…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

A co takhle pryskyřicové,kdysi jsem měla záchvat a nechávala si nehty dělat. A byla jsem spokojenější s těmi pryskyřicovými,více než s těmi gelovými

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
haniya

i podle mého názoru jsou hezčí vlastní nehty, i když jsou krátké, hlavně čisté, zvláště pak u žen je to vizitka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marenka

gelové nehty jsou pružnější,akry­látové pevnější,takže když ťuknete tak spíše praská,gelový maximálně odpadne celý:-)Takže záleží jakou práci děláte.Při např. psaní na počítači,kance­lářské bych se přiklonila k akrylátovým,při manuální gelovky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EliiiseQ

Já jsem ještě nevyzkoušela ani jeden typ, ale jsem toho názoru, že nejlepší jsou nehty přitozené… Občas sice neuškodí průhledný lak, ale umělé, gelové nehty – to už je ničení.. Ale když už se rozhodujete mezi těmito dvěma kamarádky říkají, že lepší jsou gelové

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Ahoj, já si dělám modeláž nehtů doma sama a jiné nehty už nechci. Je to taková paráda, že mám nehty pořád upravené. Navíc si je dělám, když se mi to hodí. Veškeré vybavení jsem sehnala z https://www.raj­nehtu.cz/mode­laz-nehtu/ a stálo mě tisíc korun. Když si spočítáš, kolik korun bys dala jen za rok manikérce, tak se ta investice do vlastní sady rozhodně vyplatí a po pár pokusech si to vypiluješ a dokážeš si udělat pěkné nehty 🙂 .

před 1346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Zulda08

Já jsem si třeba nedávno kupovala nalepovací umělé nehty tyhle http://www.ga­lerienehtu.cz/16-nalepovaci-umele-nehty-24ks-lepidlo-zdarma.html a jsem s něma hodně spokojená :) hodně se mi líbí a když si chci nehty nějak upravit tak tohle je rychlost :D

před 3278 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek