kikinka2210

Jak použít tekutinu na odstranění gelových nehtů

mám v sadě na gelové nehty vodičku na jejich odstranění ale nevím jak ji použít díky za rady
Doplňuji:
jsou z gelu už jsem to psala ;)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i další odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­84&q=gelov%C3%A9+neh­ty&sa=Vyhledat

Další odpovědi
terry

A to u té sady nebyl návod?
Jestli ne, tak se zkus zeptat tam, kde jsi sadu kupovala.
Záleží na typu gelu.
Proč jsi to nenepsala už včera?
zkoušela jsi je obrousit, jak se to běžně dělá? Nebo to je to je zdlouhavé nebo co?
Doplňuji:
Ten přípravek, co doporučovala iceT odstraňuje akrylové nehty.
Ty píšeš o gelových.
Jsou to 2 různé materiály.
Taj ke nejdříve potřeba přesně vědět, u čeho ty um.nehty jsou.

venkovan

Já tedy nevím co je to za vodičku. Ale u nás se chlapi občas tak ožerou (opijí), až jim lezou z prstů nehty i s chlupama.