katka36

Dají se umělé nehty opakovaně lakovat a odlakovat ?

Odpovědi
iceT

Záleží jaké umělé nehty máš na mysli.
Pokud ty,co se lepí na celou plochu nehtu v domácích podmínkách,tak nemá smysl je odlakovávat ani lakovat,protože na rukách vydrží krákou dobu.A ještě se lepidlem ničí vlastní nehty.
Pokud máš nehty umělé ze salonu od nehtařky,tak ano,dají se odlakovat a znovu nalakovat,podmínkou je ale to,že jako vrchní vrstvu nebudou mít uv gel,který se vytvrzuje v uv lampě a aplikuje se hlavně proto,aby lak pod ním vydržel po celou dobu,než se nechají znova doplnit a to se potom celá vrchní vrstva obrousí včetně laku nebo barvy.

anonym

já si je tak lakuju i odlakovávám úplně normálně, jako základ mám franc. a to buď nechám, anebo, když mě to nebaví, tak přelakuju jako vlastní nehet, dávám i kamínky, naposledy jsem si dokonce sehnala i mini řetízek, je u toho přibalený malinkatý vrtáček a s ním převrtám nehet a tam nasadím řetízek, je tam ovšem samozřejmě potom malá dírka,ale ta se dá i zalakovat

salsa verde

Tak já jsem si je teda nalakovala i odlakovala bez problémů…