kikinka2210

Za kolik korun jsou nejlevnější gelové nehty?

za kolik korun jsou nejlevnější gelové nehty?

Nejlepší odpověď
anonym

tady v tescu to dělají i tamani za 350,ale o kvalitě pochybuji

Další odpovědi
panenka

Pokud si je chceš nechat udělat tak u nás nejlevnější stojí 200 kč

iceT

Především záleží v jakém nehtovém studiu si je necháš udělat.V poslední době narostlo vietnamských studií jako hub po dešti,a u nich stojí francouzské nehty okolo 300,–,pro studentky do 17\18 let 200,–.Zdobení navíc a malůvky nebo airbrush technika se už připlácí.
Vietnamské nehtařky pracují s akrylem,Češky s gelem,myslím­.Akryl je odolnější a více vydrží než gel.
Nebo je variantou pořídit si nehtové studio doma(celá sada stojí asi tak okolo 1500,–a je v ní vše co budeš potřebovat),ale investice se ti časem vrátí.Tolik moje zkušenost.
sada k dostání zde
http://www.ma­gicnails.cz/

Carrie35

Obvykle se pohybují od 200Kč v supermarketových manufakturách, ale do toho bych rozhodně nešla. Kromě toho, že se tam používá akryl, který je podle mně problémový – když si nehet urazíš, obvykle to jde až do krve, gel se spíš odlomí bez nehtu – tak už jsem viděla od nich nehty propilované skrz a podobně. Rozhodně bych si přidala ty cca dvě stovky a šla do normálního nehtového studia.

hanka R+

ja je mam zadarmo proto že…to děla kamoška.......je profik :o)

Nikii

Jak u koho .. v tescu studenti 150,– Jinak někde to mají za 800 a někdo to děla i za 200 záleží na tom kdo ti to uděla no 🙂

pavla233

udělej si je sama mrkni na http://www.raj­nehtu.cz/