Lucimia

Gelové nehty

Máte někdo zkušenosti s gelovými nehty? Mám hrozně malá lůžka nehtů, navíc se mi nehty hrozně třepí a v podstatě mám tak hrozně krátké nehtíky, které sice jednou za čas narostou, ale při nejbližší příležitosti se zlámou. Přemýšlím o gelových nehtech, ale slyšela jsem že hodně zničí nehty, které jsou pak jako papírové. Také nechci vyhazovat takových peněz. Jaký vy máte názor na gelové nehty? Líbí, nelíbí, máte, nemáte, chcete, nechcete? 🙂

Odpovědi
Spiritus

nemám,nechci,n­epotřebuju..a­le mamka má stejný problém jako ty a má je-nejdřív to stojí trošku víc a celý ti to zbrousí ale postupně na doplnění ti dávaj ten gel už na vlastní nehty a je to tak o třetinu levnější

anonym

Nelibi,nechci­.A dekuji ti za peknou odpoved.

ReHu

Já je nemám a ani neplánuji.
Mamka gelové nehty měla a přesně jak píšeš, některý se naloupl, držel na kousku, prý to i dost bolelo a nehty byly zničené.
Myslím, že i když je máš malé, pokud se budeš starat o nehty i nehtové lůžko, potažmo celou ruku a budou upravené, byde to lepší řešení.

kikinka2210

dobrá otázka!Já je osobně chci líbí se mi ale rodiče mi to nedovolí je to drahé,nechte si narůst nehty a v případě třepení berte nějaké vitaminy (-:p

iwetax

Měla jsem je a líbili se mi.
Byli však velmi nepraktické. První týden jsem si nemohla ani utřít zadek. O jiných činnostech ani nemluvě. Měla jsem je 8týdnů pak potřebovali vyměnit , dávat zase 400kč se mi nechtělo, tak jsem si je sundala sama.
Kdo na tomá a zvykne si na to, tak je to hezké. Líbí se mi když to má třeba prodavačka nebo bankovní úřednice, hezky se na ně dívá. Nehty mám stále silný.

kvikal

otázka peněz záleží na tom kde si je necháte udělat, chtělo by to se zeptat nebo poohlédnout či nechat si doporučit… a co se týče gelových nehtů – spíše nedoporučuji … při tvrzení a následném odstranění.. též by nebylo dobré dělat si je doma ale opravdu u odborníka. Nerada bych vás odrazovala ale já kdybych měla potřebu mít dlouhé nehty a nemohla toho dosáhnout asi bych zkusila najít jiné řešení … nejlepší je Akrylová technika modeláže nehtů která je přímo doporučená pro né příliš silné nehty které by gel nemuseli udržet :)

kupkina

chtěla bych, nemám na ně

myslím finančně

tesss88

pokud jsou nehty slabé a lámající se ..tak gel pomůže akorát na vzhledu,jinak bych doporučovala kůru p-shine.. nebo použití laku hedvábí,báječná věc:)..nehty neuvěřitelně zpevní,ale musí se nanášet postupně den po dni do pěti vrstev.jinak je dobrá masáž nehtového kořene-tj.pod nehtem

Chenda.

Moje přítelkyně miluje zdobení nehtů, a i mě se na ní moc líbí když má hezky upravené nehty. A nedávno přestala chodit do salonů a začala si nehty dělat převážně sama. K narozeninám jsem jí koupil vybavení na zdobení nehtů v tomto obchodě https://www.raj­nehtu.cz/zdobe­ni-nehtu/ Jako odpověď na vaší otázku si myslím že by toto mohla být cesta i pro vás protože alespoň dle slov přítelkyně, sama si udělá nehty vždy šetrněji a podle svých potřeb než jí udělají někde na nehtech ve studiu.

Zulda08

Tak mi osobně se tedy gelové nehty líbí! :) Mám s němi bohatou zkušenost! :) Dělám si je dokonce i sama doma a nemůžu si je vynachválit! :)

Tereza111

Náhodou gelovky jsou hezký módní doplněk! Jako takej si je doma dělám, mám koupenou sadu z galerienehtu.cz jednu z těch nejlevnějších a uplně m ito stačí a hlavně i ženské v práci mi nehty pochvalujou!