VIKTORIÁ

Ničí gelové nehty ty pravé nehty?

Chtěla bych se zeptat, pokud bych měla gelové nehty, jestli po nich budou mé pravé nehty zničené.? Děkuju:)

Nejlepší odpověď
beer

Právě dnes jsem kdesi četl, že ty od Vietnamců ano.
Doplňuji:
Dokonce je to ještě horší, vyhledal jsem:
http://tn.nova­.cz/zpravy/do­maci/umele-nehty-z-ciny-ohrozuji-tehotne-zeny-mohou-poskodit-plod.html

Další odpovědi
Bedy

Někde jsem četl, že gelovky obsahují kacinogenní látky – a to je škodlivé pro zdraví. Jinak osobně gelovky nedoporučuju, mě se to vůbec nelíbí a neviděl jsem, že by to někde zvlášť holky nosily.

iceT

Pokud je silou sundáš nebo zlomíš tak určitě,a je jedno jestli od Čechů nebo od Vietnamců.Pokud se po sundání umělých nehtů o svoje nehty budeš hezky pravidelně starat,tak ani tak zničené být nemusí,ale trvá to chvilku,než se nehty dají do pořádku.

anonymmm

já mám radši svoje nehtíky…s něčím přilepeným na ruce by se mi asi těžko umývalo nádobí apod. když už, tak si je jenom nalakuju :))