Margarett

Dělání gelových nehtů doma?

Dobrý večer :) Máte někdo zkušenosti s děláním si gelových nechtů doma? :) Je to obtížné? :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Škoda nemohu sloužit. Já si je jenom stříhám.

Další odpovědi
zzzzz

Nejsou gelovky jako gelovky.

Ty co se většinou dělají doma, moc nevydrží, jsou to dvě lahvičky, v jedné je gel, v druhé něco co způsobí tvrdnutí gelu. Tyto nehty praskají.

Potom jsou ty co se suší pod lampou (světlem) to stojí pár stovek a tyto nehty jsou pevnější.

Pokud si už někdy na nehty byla v salonu a viděla si jak to dělají, zvládneš to i sama.

iceT

Dají se dělat dvoufázovým nebo třífázovým gelem,tvrdnou pod UV lampou a je s nimi celkem piplačka.Pak se dají dělat akrylové,k tomu potřebuješ akrylový prášek,tvrdidlo pomalé nebo rychlé,to záleží na zručnosti.Jak už název napovídá,pomalé tvrdne pomaleji a je více času s ním pracovat,s rychlým je třeba pracovat rychleji,protože rychleji tvrdne,ale v obou případech je třeba se naučit s přípravky zacházet.A ne­potřebuješ UV lampu,pokud pracuješ s akrylem.
Pak je třeba bruska nebo velmi kvalitní pilník,protože je třeba výtvor zapravit,zabrou­sit,obrousit nedostatky,bruska je rychlejší,ale je třeba s ní umět.
Obtížné je to v každém případě,protože na rozdíl od studia můžeš pracovat na vlastních rukách jen jednou rukou,v salonu používají obě ruce,proto jsou i rychlejší.Já jsem pravák a udělat levou rukou pravou bylo,hm,docela na nervy.

ptáč

Stěžovala si jedna v práci, že za ně dala 900 korun a slezlo to. Stěžovala si na kvalitu. Takže za 900 korun se dá skurvit jeden nehet který dělá ostudu těm ostatním. Proč to nezkusit sama? Nakonec se to stejně naučíš Margarett a možná tě to bude bavit. Přidám link na lidské zkušenosti, zde http://www.emi­mino.cz/disku­se/gelove-nehty-37562/
Na této stránce jsou zajímavé postřehy, jeden mě zaujal, proto ho cituji; „ahoj,moje nehtařka má udělaný jednodenní kurz,dostala papír,a tímto si přivydělává..“

anonym

Ano, dcera mojí přítelkyně tvoří doma. Má na to speciální pec a kdejaká udělátka.
Už se nemůžu dočkat až tato „móda“ pomine.
Když mi někdo podává ruku s těmi umělotinami, je mi na zvracení, štítím se toho . Když vidím něco (cokoliv) dělat takovýma rukama, mám ty samé pocity zhnusení. Nechápu co je „nemoderního“ na zdravých, upravených, čistých nehtech. Pod těmi umělými nalepeninami mi připadá, že se může ukrývat kdejaký sajrajt.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

MiluskaN3

Rozhodně stačí ;) Jako 36W je opravdu na to domácí dělání nehtů úplně postačující :)

Sarina888

Já se právě v tom vůbec nevyznám. Taky jsem četla, že je lepší se zúčasnit nějakého toho kurzu pro začátek, o tom si myslíš co?

MiluskaN3

Kurzu jsem se neúčastnila :) všechno jsem to okoukala na videích z netu ;)

Tereza111

Holky a děláte si teda nehtíky doma samotné? Jak čtu, tak vytočení? Jako nejde to zezačátku tak dobře jak by jste chtěly? A koupily jste si teda jen tu sadu jo?

MiluskaN3

Tak ze začátku je přeci všechno těžší :) než do toho naběhneš a naučíš se to :) a já jsem si tedak upovala jen tu sadu :)

Tereza111

A zúčastnila ses nějakého toho kurzu? Je jich hodně co si všímám. Tu sadu co sis kupovala, tak jak velkou tam máš výkonost lampy?

MiluskaN3

Jak už jsem říkala Terko, tak jsem si kupovala sadu z té Galerienehtu.cz, kde jsem měla v té sadě lampu, která má 36W :) Osobně si myslím, že taková lampa uplně stačí :)

Sarina888

Jak se tady bavíte o té UV lampě myslíte si, že taková lampa úplně stačí?

MiluskaN3

Pro mě byl základ úspěchu dobrá sada, pořídila jsem si ji z galerienehtu.cz a doteď mi vlastně vydržela lampa, zbytek už jsem musela postupně dokoupit :) Jak tu bylo řečeno, druhá stránka úspěchu je trpělivost :D pak už přeji jen hodně štěstí! :)

Staaafu

Ahoj, já jsem původně občas chodila na udělání gelových nehtů ke kosmetičce, teda spíše manikérce.. Ale pak jsem si spočítala všechny ty výdaje, které jsem za ni dala a usoudila jsem, že koupení sady a zapacení nějakého toho kurzu vyjde levněji, tak jsem do toho bez meškání šla :) Zezačátku to byl boj, kolikrát jsem se tak vytočila, že jsem zahodila všechny gely na zem a téměř podupala vztekem :D ale pak, po chvilce zkoušení a chytání praxe je to zábava :) Stači si pořídit dobrou sadu, která tě nebude točit ještě vc a pak už jen kopa trpělivosti :D

Margarett

For ice T – Já se právě dočetla, že ty akrylové nehty jsou opravdu velice obtížné na dělání doma pro začátečníka :) For ontola – Na upravených přírodních nehtech není nic špatného :) Ale zkusit se musí v životě všechno :) For ptač – Nevím jak jednodenní kurzy fungují, ale myslím si, že zase tak jednoduché to nebude :)