df

Uměla se Paris Hilton dobře narodit?

Jak se umět dobře narodit?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, co si pod pojmem „umět se dobře narodit“, představujete.

Ona si rodiče sama nevybrala.

Neexistuje žádný metr pro skvělý život, pro nějaké poměřování,. Ona žije jinak než já a mnoho ostatních. To, co se o ní povídá, nemusí být všechno pravda To, co víme, je jej část jejího příběhu

Každý z nás včetně ní jdeme e svou vlastní cestou, která je jedinečná , někdy je hůř, jindy je líp.

Je sice bohatlá, ale je opravdu šťastná? Co její problémy s alkoholem?

Podívala jsem se do WIki, jde sice o starší informaci, ale …

Sama sebe prohlásila „blond ikonou desetiletí“, přirovnávajíc se při tom k Marilyn Monroe či princezně Dianě. V roce 2007 se má údajně objevit v Guinessově knize rekordů jako „Nejpřeceňovanější světová celebrita“. Ve volbě Associated Press a AOL byla Paris Hilton zvolena druhou „nejhorší celebritou za rok 2006“, hned za Britney Spears

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Paris_Hilton

Další odpovědi
Kelt

Porodila ji snad její matka a za to, kde je dnes a čím je, má největší podíl ona sama. Určila si cíl a cestu k němu. Ale to můžeš dokázat i ty, a třeba ještě být lepší, i když se jmenuješ třeba Martina Konvičková.

led

Paris Hilton je nevinná, nemala možnosť ovplyvniť, ktorým rodičom sa narodí.

Drap

Třeba jako Paris Hilton

zjentek

Jo Paris! No někdy je dobrý vyvinout trocha snahy, to je fakt. Narodit, narodit… Už jsem například v pornu dávno viděl děvčata, dámy, který neovládaly ABSOLUTNĚ NIC z tý profese a zdárně tam fungují, žádnej problém. Zákazník má dnes NÍZKÉ NÁROKY a laťku úrovně velmi nízko, proto se vyrojily všechny ty Paris. A přitom by stačilo vnést do ústavy něco o cudnosti a měly by po ptákách! (Raději končím, než mě tady ukamenují jakožto proislámského fašistu!)

df

Marci: jde o to, čím je dáno, že jeden se narodí do rodiny miliardářů a druhý do chudoby. Je to osud, nebo je to náhoda, nebo spravedlnost?

df

oprava: otázka v diskuzi je reakcí na odpověď annas, ne na Marci.