autacek

Uhádnete, co je na obrázku?

Nejlepší odpověď
Michala11

Kakaové boby?

Další odpovědi
annas

Zřejmě kakaové boby – mám je doma. Koupila jsem si je a každý den si beru 2 kusy místo čokolády.

Sice chvíli trvalo, než jsem si na chuť zvykla, ale už je jím nejméně rok.

Obsahují hodně hořčíku, železa a další minerály

Klaproth

Také se připojuji ke kakaovým bobům.

dubraro

Že by Kopi Luwak – cibetková káva?

smart aleck

Kačírek. Proč zadavatel otázky nenapíše co to vlastně je?

smart aleck

To se autor otázky ani nenamáhá, aby napsal, zda odpovědi ostatních byly pravdivé?

Brblal

A jakou to má chuť? Dá se to jíst, není to hořké?

annas

Psala jem odpověď, dívám se, že jsem ji zřejmě neodepsla.

Když bobx rozkoušete, cítít kakao, voní jako kakao, ale samozřejmě v čokoládě chutná lépe. Je to všechno zvyk.

Jen je třeba dát pozor na slupky, hodně zapít, protože někdy se po nich rozkašlu.