Kepler

Udržujete si účelové známosti?

Někdy potřebuju levnou švadlenku, jindy elektrikáře či elektronika nebo řemeslníka obecně. Případně si jenom něco půjčit. Samozřejmě, že ne zadarmo.

https://pixaba­y.com/photos/bu­ilder-master-construction-frame-5170547/

Nejlepší odpověď
anonym

No jistě, veterináře, instalatéra, akademického malíře, kominíka, kuchařku…
Když se jdu bavit, je na to dobrá Milča, když jdu do divadla, tak Láďa a na výlety se přidávám k synovi. Bohouš mi vymaluje, Jarouš přinese kytky do truhlíků a Pepan je dobrej na okapy. Mě mají v notýsku zas když chtějí něco ušít, zašít, spravit, pohlídat děti, nebo kanára 🙂

Další odpovědi
nyjono

Čistě účelové – to mi moc nejde.
Buď se s někým kamarádím a ten mi pomůže nebo někoho doporučí nebo nekamarádím.

Drap

Samozřejmě

Hufnágl

Bez účelové známosti si nedokáži představit život. Mám v diáři mnoho lidí, kteří mi na oplátku něco vytvoří, udělají, opraví, založí a další profese.