zjentek

udělali jste někdy rozhodnutí, která by žena, s kterou již dlouhá léta žijete, neschvalovala?

už jste někdy řekli své ženě, že navzdory jejímu názoru rozhodnete v zásadních věcech přesně tak, jak byste rozhodli v dobách svobody, ještě než jste ji poznali? Zkuste, myslím, že je to nesmírná zkušenost :o
Doplňuji:
drap: no zeptej se tý ženy ..uvidíš, že ona to ví :o

Nejlepší odpověď
arygnoc

zásadné, teda čo sa týka mňa (práca, operácia, a pod. charakteru), síce prejednám, ale rozhodnem ja.
podobne rieši i polovička. väčšinou.

zásadné ohľadne rodiny nikdy ani jeden z nás nerieši bez súhlasu toho druhého.

Další odpovědi
anonym

Na to nemusím být chlap, abych dělala vlastní rozhodnutí. Kdybych se měla spolehnout na to, co mi poradí, nebo schválí chlap, tak to budu čekat do soudnýho dne.

Drap

Dokonce už několikrát. Otázkou ale je, co je zásadní věc.

anonym

Ano – udělal a dělám (a budu dělat)…
😉
Naštěstí to většinou pochopí aspoň ex-post a nezabije mne…
😉