Avatar uživatele
Kelt

Udělali byste to obráceně než Meghan a Harry?

Všichni jsou v šoku
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/kralovna-zareagovala-na-sokujici-odchod-prince-harryho-a-jeho-zeny-od-kralovske-rodiny-85966?dop-ab-variant=100&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&seq-no=4&source=hp&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Protože „Máme v úmyslu vzdát se role ‚předních‘ členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu,“ uvedli.
Já bych zase chtěl být v roli předních‘ členů královské rodiny , abych nemusel pracovat.Takové detaily že nejsem šlechtického rodu, z jiné země a pod pro mne nejsou podstatné. Nevíte, zda stačí to domluvit s královnou nebo mám žádat i Meghan a Harry? Děkuji

Zajímavá 0 před 1583 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já bych teda nechtěl být členem královské rodiny ani za zlaté prase. Nemůžeš si dělat co chceš, ruce i nohy svázané etiketou, žádné soukromí, život ve zlaté kleci… docela Harrymu a Meghan rozumím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Soudného člověka toto nemůže ani napadnout. Kdyby to bylo možné, tak takových vyžírků by se našlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Neudělal bych to tak ani naopak. Řádně plnit úlohu člena královské rodiny je samo o sobě dost náročná a potřebná práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Těžko říct co bych, kdybych. Naštěstí nemusím takovou otázku řešit. Představa, že bych musel dodržovat všechna ta jejich pravidla, nesmět se pošťourat v uchu, pořádně si zívnout, když mám zrovna potřebu, dál neustálá kontrola všeho, i jak došlápnu. Všude kolem objektivy kamer číhající na sebemenší kolizi, aby mě potom média rozmázla po všech koutech světa, pak taky bez ochranky ani krok za vrata… No to by nebyl život pro mě, to je hrůza jenom pomyslet! A ještě k tomu celkem nic nedělat a nechat se opečovávat… No nevím, třeba to jde, člověk si zvykne prý i na šibenici. Ale děkuju pěkně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Mě především zaujal termín „pracovat, abychom se stali finančně nezávislými“. To si troufám tvrdit, že vzhledem k jejich rozmařilému způsobu života, bude pro běžného smrtelníka práce snů a jsem opravdu napnut, o jakou „práci“ půjde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Orwell: Proto má královna tak ráda skotskou samotu. Je to venkovská žena.

před 1583 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
orwell

Jenže dneska už skoro žádná samota a soukromí neexistují. V době dronů a nesmírně vyspělé šmírovací techniky nikam neutečeš. Pouze my, „venkovští bezvýznamní a nezajímaví otroci“ snad ještě nějaké to soukromí máme. Královna má výhodu v tom, že byla v krunýři královských povinností vychovávána od malička a je tomu uvyklá. Ale určitě toho má často taky plné kecky a nejraději by poslala všechny do pryč. Avšak nemůže a to já jo!

před 1583 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Jistě, máš pravdu. Ale stírat rozdíl mezi Londýnem a skotskou samotou přece jen nejde tak snadno ani i když jde o královnu.

před 1583 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek