Kelt

Udělali byste to obráceně než Meghan a Harry?

Všichni jsou v šoku
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/kralovna-zareagovala-na-sokujici-odchod-prince-harryho-a-jeho-zeny-od-kralovske-rodiny-85966?dop-ab-variant=100&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&seq-no=4&source=hp&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Protože „Máme v úmyslu vzdát se role ‚předních‘ členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu,“ uvedli.
Já bych zase chtěl být v roli předních‘ členů královské rodiny , abych nemusel pracovat.Takové detaily že nejsem šlechtického rodu, z jiné země a pod pro mne nejsou podstatné. Nevíte, zda stačí to domluvit s královnou nebo mám žádat i Meghan a Harry? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Já bych teda nechtěl být členem královské rodiny ani za zlaté prase. Nemůžeš si dělat co chceš, ruce i nohy svázané etiketou, žádné soukromí, život ve zlaté kleci… docela Harrymu a Meghan rozumím.

Další odpovědi
Drap

Soudného člověka toto nemůže ani napadnout. Kdyby to bylo možné, tak takových vyžírků by se našlo.

dubraro

Neudělal bych to tak ani naopak. Řádně plnit úlohu člena královské rodiny je samo o sobě dost náročná a potřebná práce.

orwell

Těžko říct co bych, kdybych. Naštěstí nemusím takovou otázku řešit. Představa, že bych musel dodržovat všechna ta jejich pravidla, nesmět se pošťourat v uchu, pořádně si zívnout, když mám zrovna potřebu, dál neustálá kontrola všeho, i jak došlápnu. Všude kolem objektivy kamer číhající na sebemenší kolizi, aby mě potom média rozmázla po všech koutech světa, pak taky bez ochranky ani krok za vrata… No to by nebyl život pro mě, to je hrůza jenom pomyslet! A ještě k tomu celkem nic nedělat a nechat se opečovávat… No nevím, třeba to jde, člověk si zvykne prý i na šibenici. Ale děkuju pěkně.

autacek

Mě především zaujal termín „pracovat, abychom se stali finančně nezávislými“. To si troufám tvrdit, že vzhledem k jejich rozmařilému způsobu života, bude pro běžného smrtelníka práce snů a jsem opravdu napnut, o jakou „práci“ půjde.

Ametyst

Orwell: Proto má královna tak ráda skotskou samotu. Je to venkovská žena.

orwell

Jenže dneska už skoro žádná samota a soukromí neexistují. V době dronů a nesmírně vyspělé šmírovací techniky nikam neutečeš. Pouze my, „venkovští bezvýznamní a nezajímaví otroci“ snad ještě nějaké to soukromí máme. Královna má výhodu v tom, že byla v krunýři královských povinností vychovávána od malička a je tomu uvyklá. Ale určitě toho má často taky plné kecky a nejraději by poslala všechny do pryč. Avšak nemůže a to já jo!

Ametyst

Jistě, máš pravdu. Ale stírat rozdíl mezi Londýnem a skotskou samotou přece jen nejde tak snadno ani i když jde o královnu.