bolak

Učí se indiánské děti ve škole taky, že Kolumbus objevil Ameriku?

Nejlepší odpověď
Drap

Indiáni v podstatě až na mizivé vyjimky nemají své školy. Chodí do státních škol s výukou v angličtině. Tak se samozřejmě učí i o objevení Ameriky Kolumbem

Další odpovědi
ivzez

Nevím, ale řekla bych, že ne.

Podle mých informací se na amerických
základních školách neučí dějepis.

anonym

To se jich musíš zeptat,my nejsme indiáni.

bolak

Drap: právě, musí to bejt docela komický když jim jako indiánům ve škole někdo vypráví o tom, jak byla objevena jejich země, když na ní jejich předci žili tisíce let dávno před jejím „objevením“ :)

anonym

quentos, to byla čest pro Jugara, když jsem ho označil jako historika!

zjentek

Jugar sice není indián, ale pochází z dob jejich éry

briketka10

😁 😁 😁