zjentek

Uchytil bych se na českém internetu založením nové sítě, konkrétně asociální sítě?

Vydělávání na internetu.

Nejlepší odpověď
anonym

proč by se asociálové chtěli socializovat na asociální síti ? Asociální síť by byla asociální jen svým názvem 🙂

Další odpovědi
Kepler

To je vynikající nápad! Sociálních sítí je už dost, bylo by to originální. Mohl bys založit různé sekce, např. sociopati, psychopati, nekrofilové, rusofilové atd. Členská základna by byla potenciálně obrovská.

ivzez

Neuchytil.
Xxx bez uživatelů by sice byl/a/o asociální,
ale nešlo by o síť. A s uživateli by šlo o síť,
ovšem nikoliv asociální…

Drap

Moc reklam by ti nikdo nezadal. Pokud by síť byla asociální, tak by k ní nesměl mít nikdo přístup.

zjentek

Geborge: Nesmysl, nesouhlasím. Asoc. síť by byla asociální celou svou strukturou.

ivzez

Ge0rge má pravdu: Jakmile by síť začalo užívat
prvních pár uživatelů, změnila by se síť v sociální.

Kepler

Ne, jen by to bylo sociální síť asociálů. Název „sociální síť“ vznikl jen z nedostatku vhodnějšího termínu. Co je sociálního na existujících sítích? Zhola nic.