U nas prsi!

Hlasim,zapad prsi ,bourka jupi!

Nejlepší odpověď
1popelka1

Morava – bouří, takhle nám už počasí hrozí od včerejška, ale zatím déšť žádný a slunce pěkně vyhřívá

Další odpovědi
Jahoda

Tak to Vám nezávidím. (Nic ve zlém)

Jesenicko – Nádherné počasí. Svítí sluníčko, obloha bez mráčků a ve stínu přes 30°C, na sluníčku přes 50°C 😉

annas

Olomoucko – zatím svítí sluníčko, šílené vedro. Snad nejhorší den.

Džanička

U nás na Hlinecku to hrozně peče.A popravdě vám řeknu,že vám to závidím.

led

Pekne prosíme zo Slovenska, nemôžte zo starej známosti, poslať trocha dažďa?

Spiritus

protestuju!!!na západě neprší!:D

anonym

tady je dusno a horko,prset by mohlo,ale bez blesku ja je nerada stara-bela

aramah

Tak až na ten nedořešenej západ je všude hezky.Vysočina dusno přes den 36stupňů ve stínu.

allayne

Zlínský kraj – největší vedro, 32:( radši sedím doma 😁