DusanOrlik

Tvorba vlastních předmětů-Kde je to nejlevnejší?

Zdravím,chtěl bych si vytvořit několik věcí,např.Trič­ko,polštář,puz­zle,hodiny…apod­.,ale nevím kde.Na google jsem dal tvorba triček online,ale cena 600 kč se mi zdá velice hodně,jen za to,že chci svůj vlastní potisk-obrázek: http://gaygamer­.net/Lady%20Ga­ga%20motorcycle-thumb-383x383-350454.jpg
Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Projděte si www.fler.cz, tam nabízejí, mimo zboží i materiály a různé kurzy např. batikování, apod. Snad to pomůže.

Zdroj: www.fler.cz