kaolin

tukova bulka za uchem lze se ji zbavit jinak než nožem?

už 3× jsem ji byl vyříznout a vždy se to vrací a čím dál rychleji,má s tím někdo osobní zkušenost jak se toho zbavit natrvalo.Doktoři to neumí jinak než nožem a to znamená,že si s tím neví rady.Mohl by pomoci „vyměšovací olej“ od Sebastiana Kneippa ale kde ho sehnat?

Odpovědi
hanulka11

o oleji nevím ale našla jsem vám pomoc zde …http://kartarka-lecitel.myste­ria.cz/karty-leceni-hledej.php?what=u­kov%E9+bulky&hle­dej=Vyhledej+v+po­radn%EC

AndreiRanger

O chirurzích se říká, že nejdřív řežou a pak myslí:-D Pokud se vám bulka dělá pořád, nestačí odstranit následek, ale je potřeba nalézt příčinu.

Nebylo by od věci poslat vzorek z bulky do laboratoře, ať zjistí co to je, pak jistě naleznou způsob jak to léčit;-)

Hodně štěstí.

poa.li

Mě taková bulka za uchem zmizela asi po třech měsících sama od sebe…