kodl67

Trpíte v lese na houbách samomluvou?

Situace, kdy jste tam sami. Komentujete si nahlas svoje úlovky?

Nejlepší odpověď
Kepler

No jejda. Pravidelně, když jsem v lese déle než hodinu. Tak, krasavče, kde máš brášky? Narazím na půlkilového praváka: týýývole. Při nalezení více hříbků najednou si sednu mezi ně, povídám si, „to je nádhera“ koukám ještě kolem sebe a než je seberu, tak si to chvilku užívám. Někdy i fotím. Když dlouho na nic nenarazím: kde ty ku*vy jsou?

Další odpovědi
quentos

Nejen tam. Ale netrpím, já si ji užívám :{P>

Jan Kunčar

V lese ani snad ne, ale mluvím sám k sobě, když jedu autem bez spolujezdce.