Trpí vojáci komplexními psychosomatickými příznaky?

Děkuji. P.S. Existují i tímto jiné profese, které mají zdravotní následky tzv. nemoci z povolání nebo psychosomatické příznaky?

Odpovědi
mosoj

„Psychosomatické příznaky“ nejsou nemoc. Značí ale původ nemoci.

dubraro

Po absolvování povinné vojenské služby za minulého režimu trvalo některým mužům řadu let, než se dostali psychicky do pořádku.

Lamalam

Ano, existují i jiné profese, ve kterých se mohou vyskytnou nemoci z povolání.