zjentek

Trpí občané prozápadních zemí syndromem spasitele podstatně výrazněji, než lidstvo zbytku světa a pokud ano, tak proč?

Proč by tomu tak mohlo a mělo být právě u nás, občanů našeho, prozápadního, svě­ta?

Zaslechl jsem názor občana ČRdele až na nás poletí zhoubný asteroid sestřelí ho Amerika a ne nějaký Saddám Húsein ovšem ten příliš nečte a nikdy ani moc necestoval, na otázku proč odpověď zněla bo.

Odpovědi
elkon

Bláboly člověka pohrdajícího rodnou zemí.

zjentek

Elkon co takhle si pro výchovu založit rodinu, ne web… To tě nenapadlo?