Jahoda

Trocha inspirace – potřebuji 🙂

Dobrý večer přeji. Jde o to, že já bych potřebovala špetku inspirace. Poslední dobou se ze mě stává počítačový maniak a já si pravidelně kupuji časopisy o počítačích, abych měla přehled, instalovala si nové programy apod. Kupuji si časopisy „PC rady + návody“ a „PC Extra“. Tyto dva druhy časopisů mám ověřené a jsou pro mě dobré. Ovšem, chtěla bych se poohlédnout i jinde a koupit si i nějaký jiný, ovšem nevím, který má dostatek informací, je dobrý, přehledný apod. Doporučili by jste mi nějaký opravdu dobrý časopis o počítačích? Nejlépe po vlastích zkušenostech. Hlavně by měl být přehledný. Za všechny nápady, návrhy a inspirace předem velice děkuji a přeji hezký zbytek večera 🙂

Nejlepší odpověď
9 řemesel

Mimo PPK (počítač pro každého) ještě CHIP. Navíc nesouhlasím s tím , že co je na DVD ( ve skutečnosti na DVD a CD) , je na netu. Je tam spousta věcí které jinde nenajdete a nebo jen za peníze.Rozhodně stojí za zkoušku, navíc u předplatného je dost možností slev.

Další odpovědi
fortin

Snad PPK – počítač pro každého? Ale přiložené DVD přílohy obsahují vše co už je na internetu.
Snad jnp.zive.cz/ – Jak na počítač?
Doplňuji:
CHIP jsem neuváděl kvůli jeho drzosti označovat tvůrce programu do mobilu KODi_ENG-CZE_v0.61i_MID­P2.0 že je zloděj.
http://slovnik­.zcu.cz/

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=&q=jak+­na+po%C4%8D%C3%AD­ta%C4%8D&aq=0&a­qi=g8&aql=&oq=jak+na­+po%C4%8D&gs_rfa­i=

Kiki-M

Já doporučuji časopis CHIP. Pravidelně si jej kupuji, jako příloha jsou v něm například nové hry (občas plné verze, někdy demo). Je plný nových návodů, rezcenzí na nové programy apod. Vřele doporučuji!