Razhel

Jak to, že pohádka Tři bratři, je už skoro 3. měsíc nejnavštěvovanější?

DObrý den, mohu se zeptat jak to, že pohádka Tři bratři, je už skoro 3. měsíc nejnavštěvovanější ? :) Děkuju za odpověd.....

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Protože na to chodí nejvíce lidí.

Další odpovědi
anonym

Naše malá na ni šla jen kvůli Klusovi,toho miluje…jsou jí 4 roky.Byla tak nadšená,že mi prozradila,kdo si koho vzal za manželku.Píseň 3 bratři už umí nazpaměť a hodlá ji naučit mě.Je to pohádka se zpěvy a to ji bere.

marci1

Je to hudební pohádka, na kterou chodí rodiče s dětmi. A české pohádky má asi rád každý. 🙂

setapouch

Zajisté se zeptat můžeš, od toho tu tento server je.

anonym

Protože zblbnou malý děti reklamama atd. a co rodiče?ti nemají jinou možnost než se svými ratolestmi tam jít protože další záchvat vzteku už nechtějí prožít:)