Avatar uživatele
hanysicek

Třepání hlavy u psa

ahoj, prosím nemáte někdo zkušenost, nevíte co to znamená. Dneska ráno se to objevilo po prvé mamka byla v kuchyni, a přišel za ní pes( máme šarpeje, 6 let) a třepala se mu celá hlava. Ted se to taky stalp přišla jsem z venku, třepala se mu hlava, šla jsem ho pohladit, ale nepřestalo to. Nevíte co by to mohlo znamenat?
Doplňuji:
Nemyslím jakože třepání, takovy to hlučný jakože hýbe celou hlavou, z jedné strany na druhou. Myslím takovej jakoby klepání hlavy. Nevím jak to mám popsat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4528 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Mohla se mu dostat třeba do ucha nějaká nečistota.
Doplňuji:
Aha,tak to bych vyhledal veterináře který určí přesnou diagnozu.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Někdy to psi dělají jen tak, někdy to bývá spojeno s nějakým problémem uší. Zkus vyčistit uši

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

může to být začínající zánět v uchu, sestra byla se svým pejskem ( úplně ztrácel stabilitu a špatně chodil ) u lékaře a dostala na 5 dní kapky Surolan, 2X denně dovnitř kapat, jsou jen na předpis, já je teď použiju na kocoura, ten se drbe jako když má blechy za ušima, ale pes nemůže, tak klepe hlavou..
neváhala bych a jela bych na veterinu než se to zhorší jako u jejího pejska..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Tak bych jela na veterinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ty nevíš, jak to máš popsat a my ti máme poradit?
Seber psa a jeď k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Jako kdyby se mu ta hlava sama třásla? Jestli ano, tak hned k veterináři. Pokud sní třese on, má něco v uchu, nebo možná i v očích – nebo prostě mu něco vadí, takže zkontrolovat, ale píše hned na veterinu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek