Toruk

Trenky nebo slipy?

Včera jsem měl otázku, „kolik je zde chlapů převlečených za ženskou“. Prosím vás, pro ty co to berou na lehkou váhu řka „neřeším to“, nebo dokonce „není to jedno?“- nepodceňujte to, je to důležité! …podobně jako je zásadní, jestli „trenky nebo slipy“
… 😁 … Prostě trocha humoru
Doplňuji:
Volím hybrid: mezi trenkami a ..... (kterak skloňovat) slipami, nebo slipy? 😁
Zkrátka mezi jsou myslím boxerky, neboli slipy s nohaviceni… to je ten hybrid.

Nejlepší odpověď
quentos

lobbuju za slipy!! ;{D

Další odpovědi
grifin

Jestli jseš svobodný a chceš založit rodinu
a mít děti,nenos „proboha“ slipy,nechci to zde
rozvádět(spermie nemají rády moc teplo!) NOS
něco volnějšího,myslím-nohavičky-vzpomeň na
Skoty-nemají problém s impotencí! A slipy–
už nejsou SEXY!!
Ažbudeš mít 3 potomky,můžeš nosit i ty slipy,
ale já bych to NEdělal!!

ten který je

Trenky ale ne v kině! 🙂

KOLMIX

Jednoznačně trenky.

Slipy jsou tlustým hřebíkem do rakve plodnosti, navíc výrazně napomáhají vzniku různých lišajů a „opruzenin“ na tříslech.
A mít zapařené … taky není moc příjemné, ne?

SinceX

trenky..:D boxerky :D

Gorouš

Na ostro!

Blecha

trenky forever

Retko

Stridam to podle nalady.

Michálek1245

Jako slipy fakt už nikdy. Tahle doba snad už konečně skončila. Jako málokterý chlap na ně má postavu a výbavu, takže fakt ne. Pánské boxerky jsou v tomhle ohledu mnohem efektivnější a nutno dodat, že ke spoustě mužů i milosrdnější. Já se k nim teda beze studu řadím taky, protože nejsem žádný Robert R. 😁

Miraben

Já upřednostňuju spíše slipy ale někdy si vezmu i trencle