iceT

Nic, proč?

Další odpovědi
Lamalam

Vůbec nic.

Drap

Nemyslím si nic. Spíš by mne zajímalo, co si myslí on

Muffz

Nu, jako osobu ho neznám, ale zpočátku byla jeho tvorba skvělá, texty měly ducha a smysl, dnes už to říct nemůžu. Navíc jeho vizuální styl vyhuleného buddhisty není něco, co by se mi líbilo.

Klaproth

Přemýšlím o něm celé dny a pořád nevím, na čem jsem.

ten který je

Já už jsem alergickej na podobné umělce ještě z doby Festivalu politické písně Sokolov.

Mc Merkurion

… to je ten zpěvák jednoho hitu, jak tvrdí, že nemá rád Babiše, ale za jeho prachy bude zpívat? … tak ten mi za zamyšlení nestojí …

Emefej

Nic.

zjentek

Tak jsem si to přečetl. Názor? Inklinuje k hnutí Hare Krišna, čili k životu na průměrném indickém zapadákově, ale nepohrdne ani životem na české ekofarmě.
Když jsem kdysi „točil kačky“, lákalo mě totéž. Tak jsem se na prachy vykašlal. Tomášovi přeji hodně štěstí, tedy aby se mu podařilo totéž. Aby minimálně do tý fáze uměl dojít a trošku víc se „v tom“ potom kolem sebe rozhlídnout ;) …takše štěštíčko, Tomáši!

Mimochodem, bosý nohy, čaj a nějaká jantra (chápej jako hračka)- to není žádnej rituál, ale běžný chování malýho, neomezenýho, zdravýho děcka tady u nas na prajzske!

bolak

Těžko ho popsat jedním slovem, případně větou.
Za mě, je to na jednu stranu podvodník, protože si účelově postavil kariéru na hitu, od kterého se pak celá jeho další hudební kariéra naprosto lišila.
Pak je to dítě, dneska už dítě který má vlastní dítě. Když se člověk zaposlouchá do jeho naivních myšlenek, do kterých se ještě snaží vpasovávat různé slovní hříčky..zkuste jeho slovní projev napsat na papír, pak to dejte přečíst 100 náhodnejm lidem na ulici, zeptejte se jich kolik let bylo podle nich člověku co to psal, a medián bude někdy mezi 12ti a půl a čtrnácti roky.
Je to člověk kterej se prostě rád poslouchá a myslí si že všechno co říká je strašně důležitý, i když většinou mluví vo naprostejch ptákovinách. Je to takovej ten čistej produkt 90.let. Za komunistů by nepřežil. Narodit se o 20 let dřív, byl by z něj agent a dneska bysme na něj nadávali jako na proradnýho bolševika a estébáckou kurvu.
Ale pravda je, že když ho člověk poslouchá delší dobu, tak ty jeho kecy začnou mít po čase takovej ten uklidňující účinek jako mají třeba ASMR videa. Takže za mě asi tak, že jeho současná holčičí tvorba mě nezajímá, ale jinak mi nevadí. Osobně ho neznám.