Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Nic, proč?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Vůbec nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nemyslím si nic. Spíš by mne zajímalo, co si myslí on

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Nu, jako osobu ho neznám, ale zpočátku byla jeho tvorba skvělá, texty měly ducha a smysl, dnes už to říct nemůžu. Navíc jeho vizuální styl vyhuleného buddhisty není něco, co by se mi líbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Přemýšlím o něm celé dny a pořád nevím, na čem jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já už jsem alergickej na podobné umělce ještě z doby Festivalu politické písně Sokolov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to je ten zpěvák jednoho hitu, jak tvrdí, že nemá rád Babiše, ale za jeho prachy bude zpívat? … tak ten mi za zamyšlení nestojí …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak jsem si to přečetl. Názor? Inklinuje k hnutí Hare Krišna, čili k životu na průměrném indickém zapadákově, ale nepohrdne ani životem na české ekofarmě.
Když jsem kdysi „točil kačky“, lákalo mě totéž. Tak jsem se na prachy vykašlal. Tomášovi přeji hodně štěstí, tedy aby se mu podařilo totéž. Aby minimálně do tý fáze uměl dojít a trošku víc se „v tom“ potom kolem sebe rozhlídnout ;) …takše štěštíčko, Tomáši!


Mimochodem, bosý nohy, čaj a nějaká jantra (chápej jako hračka)- to není žádnej rituál, ale běžný chování malýho, neomezenýho, zdravýho děcka tady u nas na prajzske!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Těžko ho popsat jedním slovem, případně větou.
Za mě, je to na jednu stranu podvodník, protože si účelově postavil kariéru na hitu, od kterého se pak celá jeho další hudební kariéra naprosto lišila.
Pak je to dítě, dneska už dítě který má vlastní dítě. Když se člověk zaposlouchá do jeho naivních myšlenek, do kterých se ještě snaží vpasovávat různé slovní hříčky..zkuste jeho slovní projev napsat na papír, pak to dejte přečíst 100 náhodnejm lidem na ulici, zeptejte se jich kolik let bylo podle nich člověku co to psal, a medián bude někdy mezi 12ti a půl a čtrnácti roky.
Je to člověk kterej se prostě rád poslouchá a myslí si že všechno co říká je strašně důležitý, i když většinou mluví vo naprostejch ptákovinách. Je to takovej ten čistej produkt 90.let. Za komunistů by nepřežil. Narodit se o 20 let dřív, byl by z něj agent a dneska bysme na něj nadávali jako na proradnýho bolševika a estébáckou kurvu.
Ale pravda je, že když ho člověk poslouchá delší dobu, tak ty jeho kecy začnou mít po čase takovej ten uklidňující účinek jako mají třeba ASMR videa. Takže za mě asi tak, že jeho současná holčičí tvorba mě nezajímá, ale jinak mi nevadí. Osobně ho neznám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek