Florinka

Co s tocenim hlavy pri naklonu na motorce?

Jezdim na motorce a pri vetsim naklonu do zatacky se mi uz dvakrat stalo, ze se mi hodne zamotala hlava. Jako mala sem trpela na caste zanety usi, mozna v tom bych videla moznou pricinu. Nebo je to jen nezvyk na pretizeni. Kazdopadne myslite, ze ma cenu vubec chodit na ORL, abych tam nebyla za blazna, nebo si na to „hlava“ casem zvykne?
Doplňuji:
Vázeny mosoj, nevim co je to nqar, jestli muzete vysvetlete. A za druhe se nehodlam zabijet a ani zabit nekoho jineho, proto se ptam co s tim.

Odpovědi
mosoj

Máš nqar
Doplňuji:
Máš narušené vestibulární ústrojí.
To těžko někdo opraví. Tak jezdi dál a alespoň se zabij jenom sama.

Agneta

Víš co, zeptej se na to na úřadě kde ti vydali ŘP na motocykl. Řekni jim, že se ti už dvakrát v zatáčce hodně zamotala hlava, a co teď s tím.

huxa

Hlava si dokáže zvyknout časem na většinu věcí. Ovšem na ORL bych zašel, neb toto je normální problém s rovnováhou a mohli by ti rychle pomoci, přecijen, jsou tam placeni z našich daní a pracují pro nás (tím nechci říct, že mi třeba nepracujeme pro ně 🙂