Avatar uživatele
andys10

Točení hlavy

stále se mi točí hlava a je mi nevolno..byla jsem asi před pul rokem u lékare rekl mi ze to je od patere a dal mi rehabilitace,ale nepomohlo to,sla jsem znovu a dal mi prasky na uvolneni svalu…pry to je vse od patere…ale stale to neprestava…nevite cim to muze byt uz je mi blbe jit opet k lekari…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, BENYTA před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Točení hlavy může být z toho že máte bud nízký krevní tlak,a nebo že máte problémy s krční páteří, zapříčinují i bolest hlavy.Ve vašem případě bych zkusila navštívit třeba i jiného lékaře aby se na vás podíval a řekl vám čím to může ještě být.Pokud by vás lépe ošetřil druhý lékař a pomohl vám tak bych neváhala a přešla k němu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Předřečníci mají pravdu.
Jen bych ještě doplnila, že pokud je to opravdu od páteře, tak nárazově rehabilitace a prášky nezaberou, jen na chvíli. Chce to cvičit!!! A pak to zabere. Měla jsem to samé, jakmile jsem začala cvičit pravidelně – pomohlo to.

Správně by vám doktor měl společně s rehabilitací naordinovat i instruktáž k autoterapii, kde vás naučí, co a jak správně cvičit. Chce to vůli, protože výsledek se dostaví až po dlouhé době, ale když vydržíte, opravdu to zabere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Já mívám závratě tehdy, když mně chybí železo. U každého člověka může být příčina jiná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Toceni hlavy muze byt z mnoha pricin. Od patere samozrejme take, ale kdyz zatim nic nezabaralo, doporucuji nechat udelat nejake komplexni vysetreni. Toceni hlavy je treba z nedostatku horciku, spatne funkce stitne zlazy, tlaku, pri cukrovce, je opravdu velka spousta moznych pricin a pokud zatim nic nefunugje, mel by se ten lekar (nebo nejaky jiny) zamerit i na jine mozne priciny. nakonec se z toho vyklube nejaka uplna malickost a vy se uz pres rok trapite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Za prvé bych šla k dalšímu lékaři…
Točení hlavy,krom nízkého tlaku,a výše uvedeného,může způsobovat nedostatečné prokrvování končetin,myšlen i mozek,tzn.zúžení cév.Na to je RUTIN,obsažený především v pohance,nebo se dá koupit v tabletkách /levné/,užívám ho preventivně jako závislý kuřák.
Také jinan dvoulaločný – ginko biloba – prokrví co může,ten jinak,než v tabletkách asi neseženete.
At už bude nová diagnoza jakákoli,přeji,at je ta nejlehčí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mě ještě napadlo jestli třeba nepotřebujete brýle,od očí také hlava bolí,já jsem to tak měla,pokud je už máte,tak jestli nejsou třeba slabé,nebo naopak silné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

PANÍ ANDYS10.NAPROSTO SOUHLASÍM SE VŠEMI ODPOVÉĎMI,KTERÉ JSEM DOPOSUD ČETLA.ROZHODNĚ TO MŮŽE BÝT I VÁŽNÉ.ZAJDÉTE SI PROSÍM NA NEUROLOGII BEZ TOHO ABYJSTE O TOMTO ROZHODNUTÍ MUSELA MLUVIT S LÉKAŘEM,KTERÝ VÁM ANI NIJAK NEPOMÁHÁ COŽ JE JIŽ SAMO O SOBÉ LÉKAŘSKÉ ZANEDBÁNÍ.NA NEUROLOGII SE OBJEDNEJTE CO NEJRYCHLEJI A NENECHTE SE NIKÝM ODBÝT!LÉKAŘI JSOU ZODPOVĚDNI LÉČIT A NE S VÁMI MANIPULOVAT!V DNEŠ­NÍ DOBĚ MÁTE NAPROSTÉ PRÁVO SI VYBRAT LÉKAŘE PODLE SVÉHO UVÁŽENÍ.TAK SE NEBOJTE A NAPIŠTE MI JAK JTE DOPADLA.ZDRAVÍM VÁS-ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bizonka

Muže to být nízký tlak,mívala jsem též tyto problémy.Zkuste kafíčko,nebo štamprlátko,pokud není jako dodatek nějaká bolest

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek