Točení hlavy …

točí se mi už delsi dobu hlava..byla jsem na ruznych vysetřeni brali mi krev,rentgen patere.ekg,eeg…nic mi nenasli,jsem už na dne,život me nebavi nemohu nic delat…ale vsichni mi jen rikaji jak si vymyslim…nevite nekdo cim by to mohlo byt a nebo mi neco poradit??

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je těžké,když vám doktoři nic nenašli,ale ani mě to v dnešní době moc nepřekvapuje.Může to být nízkým tlakem nebo naopak vysokým,můžete mít poruchu rovnováhy středního ucha,příčin může být celá řada.Podívejte se na web,je toho tam spousta.

Už to tu bylo probíráno – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/toceni-hlavy
Doplňuji:
Hlavně si přečtěte odpověd anonyma – zdravotní sestry!!!

Další odpovědi
hanulka11

může to být i od očí, je třeba opravdu udělat těch vyšetření hodně , nenechat se odradit, že se to nezjistí-od něčeho to je , třeba si i některá vyšetření budete muset zaplatit.
Chce to -si najít opravdu dobrého internistu, kterému důvěřujete a s ním to podrobně probrat- jsou machři, kteří dokáží zázraky.

arygnoc

věk? kolik vám je?

já to mám taky a už jsem se byl podívat v krematoriu, ať vím, kam to vlastně spěju.

vera12

mohlo by to být boreliozou ,měla jsem to
taky asi 1 rok.Pak lékařka nasadila antibiotika a vše je vpořádku.