Drap

Patříme sice do EU, ale na rozdíl od jiných států chceme být největším nepřítelem Ruska. Proto ta aktivita.

Ametyst

Česká pro-ukrajinská vláda dělá pro EU užitečného idiota. Každý daňový poplatník přece ví, že peníze rostou na stromech. 😮

plebs

Drap žádnou obavu v roce 2029 přistanou v Čáslavi nejlepší stíhačky na světě a Rus bude zastrašen a ČR se nebojí ruských mužíků již delší dobu jako jediný stát i jeho státník na světě pověsil agresora tyrana Putina.

led

plebs, to myslíte tie nové ruské bojové stroje, čo sa pred pár dňami objavili aj pred médiami.
Dokonca v jednom takom sedel ako člen posádky istý Vladimír Vladimírovič Putin 😮

zjentek

Děkuji, autista. 😙